تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Puzzling Peaks EXE v1.8

Puzzling Peaks EXE

یک بازی پازلی معماری بسیار جالب و خلاقانه با حجمی کم و به صورت رایگان که در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . در این بازی شما باید با هدایت سر یا اسکلت سر شخصیت اصلی داستان که خودش توانایی جا به جایی را ندارد به درون نقطه مشخص شده او را اهداف خود در هر مرحله برسانید ! شما باید برای انجام این کار از اشیاء ثابت یا متحرکی که در هر مرحله با چینشی متفاوت وجود خواهند داشت استفاده کرده تا بتوانید این اسکت را به نقاط مورد نظر برسانید . شما برای موفقیت در بازی باید سرعت عمل و دقت بالایی به خرج دهید .

بازی Puzzling Peaks EXE

دارای 100 ها مرحله جالشی و دشوار متفاوت بوده که ساعت ها کاربر را جذب بازی خواهد کرد . این بازی دارای گرافیکی ساده و دو بعدی بوده و دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده می باشد . این بازی دارای عناصر ترسناک و توهم زا هم بوده که به بازی حالت های هیجانی و پیچیده را القاء می کند .
نام: Puzzling Peaks EXE
حجم فایل: 48 مگابایت
شرکت سازنده: AppSir, Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازلی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Puzzling Peaks EXE - v1.8

Puzzling Peaks EXE is a hilariously mind-bending physics puzzle game about a spherical hero named Knightly, a highly confident administrator named Jasmin, and a quirky, artificially intelligent guide named A.I.D.E.

لینک دانلود