دانلود سیستم عامل macOS Ventura v13.0 Beta 1 (22A5295i)

macOS Ventura

با بکارگیری روش‌های جدید قدرتمند برای انجام کارهای بیشتر، اشتراک‌گذاری و همکاری در برنامه‌های مختلف و همچنین قابلیت اجرای بازی‌های سطح بعدی و سینک کامل با سایر دستگاه‌هایتان به کمک یوزرهای این سیستم عامل قدرتمند آمده و استفاده از آن را از همیشه راحت‌تر ، قدرتمند‌تر و بهتر کرده است.

macOS Ventura دارای قابلیت‌های بسیار زیادیست که در اینجا برخی از این ویژگی‌ها را مختصر توضیح میدهیم، قسمت Mail این نسخه از سیستم عامل مک او اس تغییرات زیادی داشته و یکی از آن‌ها قدرت بالا در جستجو در این نرم افزار است همچنین می‌توانید به راحتی ارسال ایمیل‌های خود را زمان بندی کرده و در صورت دلخواه زمان بندی را حذف کنید و یا زمان آن را تغییر دهید.

Spotlight قابلیت بعدی  است که توسط آن می‌توانید تصاویر را در عکس‌ها، پیام‌ها، یادداشت‌ها، Finder و وب مستقیماً در خود Spotlight بیابید و حتی می‌توانید از Live Text برای جستجوی تصویر بر اساس متن داخل آن استفاده کنید.

Safari and Passkeys از دیگر تغییرات این سیستم عامل است. با قابلیت passkeys می‌توانید با امنیت بسیار بالاتری در Safari لاگین کنید. همچنین می‌توانید تب‌های Safari را به راحتی به اشتراک بگذارید، می‌توانید FaceTime مستقیماً در Safari باز کنید.

Messages هم از دیگر ابزار‌های پرکاربرد سیستم عامل macOS Ventura است که بروزرسانی گسترده‌ای داشته. در نسخه جدید این ایزار می‌توانید پیام های جدید خود را ویرایش کنید، پیام های ارسال شده را حذف کنید و در صورت تمایل پیام باز شده را به صورت Unread مارک کنید.

Continuity Camera نام یکی از قابلیت های جذاب این سیستم عامل است که توسط آن می‌توانید در مک خود از دوربین قدرتمند گوشی خود استفاده کنید.

نام: macOS Ventura
شرکت سازنده: Apple
تاریخ انتشار: 2022
ورژن: v13.0 Beta 1 (22A5295i)
نسخه: macOS
آپدیت: 21 تیر 1401
زبان: Multilanguage
پلتفرم: مک
منتشر کننده: Apple

به روز رسانی :

1401/04/21 نسخه macOS Ventura v13.0 Beta 1 (22A5295i) اضافه شد.
لینک دانلود
2 replies

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *