دانلود بازی Slide Animal Race نسخه DARKZER0 برای کامپیوتر

Slide Animal Race

در این بازی مسابقه ای چند نفره با حیوانات زیبا بصورت تکی و آنلاین حداکثر 8 دوست (یا دشمن) با هم می توانید بازی کنید. شیرجه رفتن و پرش برای جلوگیری از موانع ، استفاده از پاداش در مسیرهای دیوانه برای پیشی گرفتن از رقبا را انجام دهید. با دوستان خود مسابقات سریع و سرگرم کننده انجام دهید. حیوانات زیبا را از طریق آهنگ های رویایی سوار کنید و از پاداش ها برای پیشی گرفتن از انبوه استفاده کنید. برای جلوگیری از موانع و افزایش پیشرفت ، شیرجه را کنترل کنید و برای یافتن میانبرهای مخفی در محیط ها کاوش کنید. یا فقط یک گشت بزنید و از تماشا لذت ببرید در حالی که به موسیقی متن سمفو-قومی گوش می دهید. این به خود شما بستگی دارد. در بازی Slide Animal Race برای تقویت غواصی کنید. در هر زمان می توانید زیر غواصی کنید. این باعث می شود شما رانش کنید اما پس از آن افزایش می یابید. ترفند این است که غواصی نیز می تواند به صورت مستقیم انجام شود. از آن عاقلانه استفاده کنید تا از حریفان خود پیشی بگیرید اما آیا قادر خواهید بود از پس این سرعت فوق العاده برآیید؟ غواصی همچنین برای جلوگیری از چیزهای بد در پیست مفید است. سوار حیوانات شوید ، چه کسی رویای سوار شدن بر حیوانات حیات وحش را نداشته است؟ اکنون می توانید از بین 6 حیوان ناز انتخاب کنید. همه حیوانات آمار یکسانی دارند ، بنابراین این فقط سلیقه شخصی است. در طول راه برای تقویت ، محافظت از خود یا شلوغ کردن راه دیگر بازیکنان پاداش پیدا کنید اما مراقب باشید ، هر دام تا پایان مسابقه در آنجا خواهد ماند. بنابراین سعی کنید خود را مجازات نکنید این می تواند به سرعت به یک خرابکاری تبدیل شود و آخرین دور غالباً غافلگیر کننده باشد. در

 بازی Slide Animal Race

مسیرها در دنیاهای یکنواختی اتفاق می افتد که طبیعت در آن اطراف است : ابرهایی در میان شفق ها ، کوههای برفی ، جزایر گرمسیری یا سرزمین های سلتیکی برخی از آهنگ ها کاملاً وارونه هستند ، برخی دیگر آرام تر و قابل تأمل هستند. همه سطوح میانبرهای مخفی ارائه می دهند که باید برای بدست آوردن ثانیه های ارزشمند باید آن ها را کشف کنید.
نام: Slide Animal Race
شرکت سازنده: Oneiric Worlds
تاریخ انتشار: February 2021
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: مسابقه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Oneiric Worlds
رمز فایل: www.download.ir

Slide Animal Race - DARKZER0

Play up to 8 friends (or enemies) together in this couch multiplayer racing game with cute sliding animals. Dive and jump to avoid obstacles, use bonuses and master the sliding mechanics on the crazy tracks to outrun the horde!

لینک دانلود