تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید دیجیمون DIGIMON ReArise v1.3.1

به روز رسانی :

1398/12/17 نسخه 1.3.1 اضافه شد.

DIGIMON ReArise

یک بازی اندروید در زمینه گیم های نقش آفرینی می باشد. در این بازی باید وارد دنیای دیجیمون ها شده و داستان معروف آنها را دوباره انجام دهید. یکی از ویژگی های این بازی امکان استفاده از تمامی کاراکترهای دیجیمون ها می باشد. در واقع می توانید یکی از چندین کاراکتر موجود را انتخاب کرده و مشابه بازی Pou آنها را از بچگی بزرگ نمایید. یکی دیگر از بخش های بازی قابلیت شرکت در مسابقه ها و نبردهای جنگی می باشد. در واقع می توانید تیم جنگی خود را متشکل از 5 عضو دیجیمون تشکیل داده و به نبرد با سایر کاربران بپردازید. با کسب امتیاز بیشتر در هر مسابقه می توانید سلاح ها و قابلیت های هر یک از دیجیمون های خود را تقویت نمایید. به طور کلی

بازی DIGIMON ReArise

به سه روش مختلف قابل انجام می باشد. در بخش اول همانطور که گفته شد می توانید داستان دیجیمون ها را در قالب یک بازی مشاهده کنید، در بخش دوم می توانید همانند بازی Pou روند رشد دیجیمون مورد علاقه خود را بررسی نمایید و همچنین در بخش سوم می توانید به صورت آنلاین با سایر کاربران مبارزه کنید. این بازی توسط شرکت BANDAI NAMCO طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.0 و دانلود بیش از 1 میلیون بار توسط کاربران گوگل پلی به یکی از برترین بازی های اندروید در سبک نقش آفرینی تبدیل شود.
نام: DIGIMON ReArise
حجم فایل: 101 مگابایت
شرکت سازنده: BANDAI NAMCO
ورژن: 1.3.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5 به بالا

DIGIMON ReArise - v1.3.1

An unknown Digimon calling itself Herissmon has appeared in your smartphone. Suddenly, a mysterious force known as “Spirals” attack... This is the tale of your Digimon’s ReArise. Dive into a story of new faces and old friends in this Friendship Digivolving RPG! ■ A story connecting Digimon and Tamers A completely original story that follows Tamers and Digimon as they grow and deepen their friendships. Brand new characters designed and illustrated by Katsuyoshi Nakatsuru, one of the original character designers from the Digimon animated series!

لینک دانلود