دانلود نرم افزار Microsoft .NET Framework v4.8 Build 3928 ویندوز

به روز رسانی :

1399/02/24 نسخه v4.8 Build 3928 اضافه شد.

Microsoft .NET Framework

مجموعه ای از فایل های مورد نیاز سیستم عامل (شامل فایل های DLL و رجیستری و واسطه های استاندارد ارتباط برنامه ها بایکدیگر ) است که برای اجرای برنامه های نوشته شده تحت دات نت ضروری میباشد . این بسته آماده شده برای دانلود جزء فایل هایی است که هر کاربر بعد از نصب ویندوز باید آنها را نصب کند . 14 سال پیش در همین ماه یعنی ماه ژوئن سال ۲۰۰۰ مایکروسافت چهارچوب جدیدی از نرم افزار ها را معرفی نمود و آن را دات نت نامید . دات نت امروزه به عنوان بزرگترین و وسیع ترین امکانات برنامه نویسی تحت پلتفرم ویندوز شناخته می شود . Framework دات نت تمامی فایل های کتابخانه ای مورد نیاز را تامین میکند . همچنین بستری مناسب جهت برنامه نویسی برای بسیاری از زبان ها را ایجاد می کند که از معروف ترین آنها می توان به ویژوال بیسیک و سی شارپ اشاره کرد .از تغییرات ایجاد شده در نسخه های جدید دات نت می توان به قابلیت اتصال به پایگاه داده اشاره کرد که علاوه بر روش های قدیمی DAO و ADO می توان از ADO.NET استفاده کرد . با نصب

نرم افزار Microsoft .NET Framework

در سیستم خود به راحتی می توانید برنامه هایی را که با زبان .Net نوشته شده اند را نصب و اجرا کنید . در این پست کاربران می توانند نرم افزار Microsoft .NET Framework را از نسخه 3.5 تا 4.7 دریافت نمایند . خیلی مواقع بعد از نصب انواع نرم افزارها با این پیغام مواجه می‌شویم که برنامه‌ای به نام Microsoft .NET Framework بر روی سیستم ما نصب نشده است که شما می توانید با استفاده از این نرم افزارها این ارور را برطرف کنید .ویژگی های کلیدی نرم افزار Microsoft .NET Framework :– فراهم کردن بستری مناسب جهت کار با زبان های برنامه نویسی مهم– امکان اتصال به پایگاه داده– مناسب برای برنامه نویسی به زبان های شی گرا– امکان استفاده توسط ماشین مجازی ( Virtual Machine )
نام: Microsoft .NET Framework
شرکت سازنده: Microsoft
ورژن: v4.8 Build 3928
نسخه: 32 و 64 بیتی
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز

Microsoft .NET Framework v4.8 Build 3928

The Microsoft dot NET Framework offline installer is technology from Microsoft for developing secure and advanced Windows applications. Currently, Microsoft dot NET Framework 4.x must be installed on your computer before you can install and license this version of Crystal Ball. Crystal Ball must be locked to a supported versions 4 to run properly.

لینک دانلود