تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Alive In Shelter v14.2.2

Alive In Shelter

یک بازی شبیه ساز بقاء ی که تاکنون طرفداران بسیاری را در سراسر جهان به خود جذب کرده است و هم اکنون به صورت رایگان در اختیار می باشد . داستان بازی از آن جایی رخ می دهد که ناگهان اتفاق بسیار عجیبی در ابتدا رخ خواهد داد و شما هیچ چیز از داستان آن نمی دانید ولی انگار همه چیز در حال نابودی بوده ، انسان ها به زامبی تبدیل خواهند شد و آخر زمان شده است ، شما باید در عرض چند ثانیه تمامی وسایل ضروری را برای بقاء جمع آوری کرده و به پناهگاه خود بروید . تمامی این کار ها را باید در کمتر از 30 ثانیه انجام دهید . بعد متوجه خواهید شد که در شهر و کشور اتفاق های هسته ای رخ داده است و تمامی مردم از بین رفته اند و یا تبدیل به موجوداتی دیگر خواهند شد ، حال شما باید در این شرایط تا آخرین نفس خود برای بقاء زندگی تلاش کنید . ترس از این انفجار هسته ای را برای دیگر بازماندگان از این اتفاق کاهش دهید تا دیگران خون سردی خود را حفظ کنند و به دنبال غذا و سرپناهی بهتر بگردید که در این شرایط اتفاقاتی اکشن و ماجراجویانه رخ خواهد داد .

بازی Alive In Shelter

دارای گرافیکی پیکسلی و کم حجم بوده ولی شبیه سازی های شرایط بازی بسیار خلاقانه و دقیق طراحی شده است که اگر شما از طرفداران این سبک بازی هستید حتما آن را به شما پیشنهاد خواهیم کرد .
نام: Alive In Shelter
حجم فایل: 46 مگابایت
شرکت سازنده: pokulan Wojciech Zomkowski
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v14.2.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - فکری - بقاء
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Alive In Shelter - v14.2.2

Will you Survive? Feel survival in family underground shelter! Fallout is falling! Fallout apocalypse... Prepare your bunker using useful stuff which will help you survive! The best shelter simulator! Mystery and weird stuff. There is no escape, live here is your prison.. Or maybe there is escape?... Try to collect everything in few seconds! Try this indie 8-bit game now! Rush and never give up! Rush throught the mystery and weird story!

لینک دانلود