تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Kick Kings v1.0.3

Kick Kings

یک بازی اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما در میدان نبرد به صورت تکی در مقابل حریف قرار می گیرید . هدفگیری کنید و تا جایی که می توانید ضربه بزنید تا حریف خود را ناک اوت کنید . در این بازی رفلکس ها و سرعت واکنش شما نسبت به ضربات حریف مورد آزمایش قرار می گیرد و اگر به این موضوع توجه نکنید ممکن است به حریف خود ببازید . در لحظه مناسب بر روی صفحه نمایش گوشی ضربه برنید و با حرکات پیاپی حریف خود را از پای در بیاورید . برای دفاع از خود در مقابل ضربات حریف از کلاه ایمنی ، ضربه گیر و تجهیزات دفاعی دیگر استفاده کنید تا در زمان نبرد آسیب زیادی نبینید . در هر مرحله از بازی مکان های مختلف را کاوش کنید و مهارت های مبارزه ای خود را تقویت کنید . با برنده شدن در مبارزات پاداش دریافت کنید و با استفاده از آن ها نیروی ضربات و یا میزان سلامت خود تقویت کنید .

Kick Kings

بهترین راه برای آرام سازی ذهن و آزمایش ضربه و رفلکس های بازیکن می باشد . تجربه یک بازی مبارزه ای و اکشن با کنترل های ساده و گرافیک خیره کننده را به شما می دهد .
نام: Kick Kings
حجم فایل: 73 مگابایت
شرکت سازنده: Timuz Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Kick Kings - v1.0.3

In Kick Kings, all you have to do is - aim right and strike as hard as you can to knock out your opponent. Just time it right and you can lead the show. This game tests your reflexes and your reaction speed, so if you don’t pay attention, you might just lose to your opponent.

لینک دانلود