تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Basketball vs Zombies v1.0.0

Basketball vs Zombies

نام یک بازی اکشن پیکسلی بسیار جذاب و محبوب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . داستان این بازی در ارتباط با شیوع ویروسی بسیار خطرناک بوده که تمام یا اکثر انسان ها را در زمین تبدیل به زامبی هایی خون خوار کرده است . آنها تمام به شما حمله ور شده اند و شما باید چوب بیسبال خود در حین عبورشان به سر آنها ضربه بزنید تا سر آنها جدا شود . داستان اسم بازی که بسکتبال با زامبی ها بوده استعاره از سر زامبی ها بوده که شما مانند توپ بسکتبال آنها را پرتاب می کنید . از قابلیت و ویژگی های

بازی Basketball vs Zombies

می توان به مواردی همچون : آفلاین بودن بازی ، استفاده از سلاح های متفاوتی مانند نیزه ، دارای بیش از 50 پوسته مختلف برای شخصیت داستانی شما در بازی ، دارا بیش از 60 سلاح متفاوت و جذاب در بازی ، بازی به صورت پیکسلی ، جلوه هایی ترسناک شخصیت ها و دیگر موارد جالب اشاره کرد .
نام: Basketball vs Zombies
حجم فایل: 29 مگابایت
شرکت سازنده: Laurent Bakowski
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Basketball vs Zombies - v1.0.0

A peaceful little town? I don’t think so! The zombie apocalypse is here and you must defend yourself by shooting hoops with their heads… and your trusty baseball bat!A peaceful little town? I don’t think so! The zombie apocalypse is here and you must defend yourself by shooting hoops with their heads… and your trusty baseball bat!

لینک دانلود