تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید BUBBLE BOBBLE classic v1.1.5

BUBBLE BOBBLE classic

یک بازی آرکید و سرگرم کننده برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما اژدهایی را کنترل می کنید که با ساختن حباب دشمنان خود را از بین می برد . با ضربه های دقیق به گونه ای حباب تولید کنید که دشمن قادر به تکان خوردن نباشد و به صورت یکجا همه ی آن ها را بخورید . گاهی اوقات دشمنانی سراغ شما می آیند که حباب ساختن بر روی آن ها کارساز نیست تنها کاری که می توانید در این مواقع انجام دهید فرار کردن از دست آن ها می باشد . برای حرکت کردن به راست و چپ از کنترل های لمسی در سمت راست صفحه نمایش گوشی خود استفاده کنید . با استفاده از قابلیت شلیک خودکار بدون توقف بر روی دشمنان حباب پرتاب کنید و آن ها را به دام بیاندازید . در

BUBBLE BOBBLE classic

با خوردن جایزه هایی به شکل همبرگر ، هات داگ ، سوشی ، گیلاس ، موز ، بستنی و غیره امتیاز دریافت کنید . اگر در مدت زمان مشخصی نتوانید تمام دشمنان زا بخورید هیولاهای جمجمه بر روی صفحه ظاهر می شوند و شما را تعقیب می کنند . با استفاده از حباب های آب ، آتش و صاعقه تمام دشمنان خود را به دام بیاندازید و آن ها را نابود کنید .
نام: BUBBLE BOBBLE classic
حجم فایل: 28 مگابایت
شرکت سازنده: mobirix
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

BUBBLE BOBBLE classic - v1.1.5

BUBBLE BOBBLE classic is a version of the classic platformer ported for mobile devices, where the player will control a dragon that catches opponents in bubbles. At each level of the game, the user must move the main character across the platforms and shoot bubbles from him.

لینک دانلود