تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Skullgirls v4.5.1

Skullgirls

یک بازی اکشن با عناصر PRG یا نقش آفرینی هیجان انگیز که به سبک انیمه بوده و به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما باید در حالی که خط داستانی بازی را می گذرانید با دشمنان زیادی به صورت 1 در مقابل 1 مبارزه کنید و داستان بازی به صورت انیمه نمایش داده خواهد شد . شما باید در این بازی با انتخاب شخصیت داستانی خود که دارای قابلیت های مختلف مبارزه ای می باشند با دیگر مبارز های حرفه ای این بازی مبارزه کرده و آنها را از بین ببرید تا به Boss های بازی برسید .  مبارزه های این بازی بسیار تاکتیکی بوده که هیجان و جذابیت بازی را بسیار افزایش می دهد . از دیگر قابلیت و ویژگی های

بازی Skullgirls

می توان به مواردی همچون : قابلیت بازی کردن به صورت آفلاین و آنلاین ، دارای 10 ها شخصیت جنگ جوی متفاوت در بازی ، قابلیت خرید و باز کردن مبارز ها ، قابلیت ارتقاء شخصیت ها و دیگر موارد بازی اشاره کرد . شما می توانید حالت آنلاین بازی را به صورت گروه های 3 نفره و در زمان واقعی به نبرد های بسیار چالشی بازی بروید .
نام: Skullgirls
حجم فایل: 85 مگابایت
شرکت سازنده: Autumn Games, LLC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.5.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - مبارزه ای
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Skullgirls - v4.5.1

Skullgirls is a 2D Fighting RPG packed with unique, colorful characters to collect, upgrade, and customize as you search for the mysterious SKULLGIRL!

لینک دانلود