تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Guardian Tales v2.16.3 برای اندروید

Guardian Tales

یک بازی نقش آفرینی جذاب و به صورت کلاسیک و همراه با ماجراجویی های متفاوت و متنوع که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما باید در نقش یک نگهبان گارد پادشاهی در پیشروی در ماجراجویی های خود دشمنان را نابو کرده و پاینه های سرزمین خود را قوی تر سازی . شما باید در این راه پازل های مختلف و متفاوتی را حل کنید و با استفاده از حل آنها برای خود سلاح و آیتم های جدیدی را به دست آورده و سطح خود را افزایش دهید .  بازی دارای مسابقه و جنگ های PVP یا رو در رو بوده که به صورت آنلاین و در مقابل افراد واقعی می باشد و بازی حالتی بسیار چالشی تر را به خود خواهد گرفت .

بازی Guardian Tales

دارای بیش از 50 قهرمان و دارای 100 سلاح مختلف جذاب می باشد که تنوع و استراتژی های جنگی بازی بسیار افزایش می باید . مراحل و ماموریت هایی به صورت روزانه از طرف بازی داده خواهد شد که با انجام آنها می توانید امتیاز و آیتم های جذاب بازی را دریافت کنید . بازی همینطور گرافیکی بسیار با کیفیت و خیره کننده را دارا می باشد که محیطی بسیار با کیفیت را در اختیار خواهد گذاشت .
نام: Guardian Tales
حجم فایل: 234 مگابایت
شرکت سازنده: Kakao Games Corp
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v2.16.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Guardian Tales - v2.16.3

Begin your adventure in Kanterbury, a world in turmoil from the Invaders' attack, destined to be saved by the Legendary Guardian!

لینک دانلود