تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید TV Empire Tycoon v1.0

TV Empire Tycoon

یک بازی شبیه سازی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید یک استودیوی تلویزیونی برای خودتان ایجاد کنید و در طول زمان استودیوی تلویزیونی خودتان را گسترش دهید . در استودیوی خود شما می توانید برای هر مدل بیننده ای محتوای مخصوصی تولید کنید تا از هر دستهای از جامعه طرفدار داشته باشید . برنامه هایی که در شبکه تلویزیونی خود پخش می کنید می تواند شامل اخبار ، هواشناسی ؛ آموزش آشپزی ، ورزشی ، اجتماعی ، موسیقی ، سریال های تلویزیونی و غیره باشد .

TV Empire Tycoon

یک شبیه ساز استودیوی تلویزیونی می باشد که در بازیکنان می توانند با تولید کردن برنامه های مفرح و آموزشی به سرمایه زیادی برسند و با گسترش دادن شبکه تلویزیونی برای خود امپراطوری داشته باشد . با سرمایه گذاری صحیح پول بدست آمده از شبکه برای ایجاد برنامه های جدید یا خرید تجهیزات پیشرفته کاربر می تواند در آمد خود را بالاتر ببرد . در این بازی شما می توانید تجربه مدیریت یک شبکه تلویزیونی را کسب کنید .
نام: TV Empire Tycoon
حجم فایل: 128 مگابایت
شرکت سازنده: Codigames
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

TV Empire Tycoon - v1.0

Start running a small TV set and work hard to make your reputation grow. Improve every detail and turn your modest premises into a successful TV studio! Deal with the needs of your facilities and take the proper decisions to expand your show business to beat all the audience records.

لینک دانلود