تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید TerraGenesis – Space Colony v1.5.1

TerraGenesis – Space Settlers نام بازی اندروید در سبک شبیه سازی شده است که توسط استودیوی بازی سازی Tilting Point برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در این بازی شما می‌توانید از دانش علمی ناسا استفاده کنید و به کاوش در فضا بپردازید . شما می توانید سیارات مرده را دوباره زنده کنید و شرایط پرورش زندگی را در آن ها به وجود بیاورید . به یکی از چهار فراکسیون بین ستاره ای بپیوندید و سیارات و ستاره های مختلف را استعمار کنید . سیاره خود را برای حمایت از زندگی انسان با تغییر خصوصیات خاص جهان از جمله فشار هوا ، اکسیژن ، سطح دریا و زیست توده سازگار کنید و محیطی را برای بقای انسان ایجاد کنید . سیارات واقعی منظومه شمسی از جمله مریخ ، زهره ، عطارد و حتی زمین را استعمار کنید . با استفاده از 64 ژن منحصر به فرد انواع موجودات شگفت انگیز را برای زندگی در سیاره خود ایجاد کنید . سیاره خود را به گونه ای سازماندهی کنید که زندگی موجودات در هر دو اکوسیستم زمین و آب امکان داشته باشد . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: TerraGenesis – Space Colony
حجم فایل: 210+52 مگابایت
شرکت سازنده: Tilting Point
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v5.1.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk+zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز - سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 و بالاتر

TerraGenesis – Space Colony v1.5.1 + Data

Utilize real science from NASA to cultivate life on desolate planets. Think you have what it takes to bring a dead planet back to life? Can you settle the stars?
Engage in space exploration and terraform new worlds in this fun and exciting planet building simulator rooted in real science. TerraGenesis dynamically animates entire planets with changing biospheres, all based on real data from NASA.

لینک دانلود