تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید MergeIsland v1.2.8

MergeIsland

یک بازی پازل برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما به دنیای جادویی الف ها و موجودات افسانه ای پا می گذارید . در این دنیای جادویی شما می توانید با ترکیب کردن موجودات و گیاهان جادویی با یکدیگر تغییرات مختلفی به وجود بیاورید . در طول بازی شما می توانید مناطق مختلفی از این دنیای جادویی را کشف کنید و صد ها آیتم منحصر به فرد از گیاهان و موجودات جادویی جمع آوری کنید . با استفاده از گیاهان جادویی که جمع کردید می توانید باغ های خودتان را ایجاد کنید و در آن گیاهان منحصر به فرد پرورش دهید .

MergeIsland

یک بازی پازل رنگارنگ با گیم پلی سرگرم کننده و طراحی فوق العاده می باشد . در طول بازی می توانید با موجودات جادویی جدید روبه رو شوید و با الف های قدرتمند تری ملاقات داشته باشید . باغ منحصر به فرد خودتان را بسازید و خاص ترین گیاهان جادویی را در آن پرورش دهید در طول بازی می توانید آیتم های مختلف و موجودات جادویی را ارتقا دهید تا قدرت آن ها بیشتر شود .
نام: MergeIsland
حجم فایل: 72 مگابایت
شرکت سازنده: UP STUDIO
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

MergeIsland - v1.2.8

Merge creatures, coins and buildings, purchase lands and upgrade elves to build an incredible garden for yourself. Customize your lands with colorful blocks. You can also explore others’ gardens to view those incredible pretty creations and collect items you need.

لینک دانلود