تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Driving Zone: Germany v1.19.375

Driving Zone: Germany

یک بازی مسابقه ای برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید سوار معروف ترین اتومبیل های آلمانی شوید و در خیابان ها و اتوبان ها رانندگی کنید . از بین اتومبیل های اسپرت ، پیشرفته و معمولی ماشین مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید و بازی را شروع کنید . اگر شما می خواهید در سطح شهر یا اتوبان ها رانندگی کنید باید بتوانید از قوانین راهنمایی و رانندگی شهر پیروی کنید در غیر این صورت نمی توانید در شهر رانندگی کنید اگر می خواهید با نهایت سرعت رانندگی کنید در اتوبان ها در لاین سرعت نامحدود می توانید با هر سرعتی که دوست دارید رانندگی کنید . در

Driving Zone: Germany

شما می توانید تجربه رانندگی با اتومبیل هایی که با استاندارد های بالا ساخته شده اند را کسب کنید . در شرایط آب و هوایی مختلف و در مکان های مختلف از رانندگی لذت ببرید . این بازی دارای گرافیک فوق العاده و فیزیک واقع گرایانه می باشد که شما می توانید صدای موتور و قدرت ماشین را حس کنید .
نام: Driving Zone: Germany
حجم فایل: 96 مگابایت
شرکت سازنده: AveCreation
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.19.375
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

Driving Zone: Germany - v1.19.375

In this game are presented cars of the German manufacturers: from classic city cars to powerful modern sports cars and luxury cars. Each car in the game has it's own technical specifications and engine sounds. Well detailed body and dashboard create the effect of full presence and realism.

لینک دانلود