دانلود بازی اندروید Square Bird v3

Square Bird

یک بازی اندروید در زمینه گیم های آرکید و تفننی می باشد. در این بازی شما باید یک پرنده مربعی شکل را به مقصد خود برسانید. در طول مسیر موانع زیادی در سر راه شما قرار خواهد گرفت که با استفاده از مربع های اضافه می توانید پرنده خود را به سمت مورد نظر هدایت کرده و از برخورد آن با موانع جلوگیری کنید. مراحل بازی در ابتدا آسان بوده و رفته رفته سخت خواهد شد. چالش های درون بازی می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم خود نماید. برای انجام این بازی نیازی به اینترنت نخواهید داشت. یکی از ویژگی های این بازی، گیم پلی و روش انجام بسیار ساده آن می باشد که از این جهت تمامی سنین می توانند از این گیم محبوب استفاده نمایند. گرافیک و طراحی کاراکترهای درون بازی نیز با بالاترین کیفیت ممکن صورت گرفته است که حس بسیار خوبی را در هنگام انجام

بازی Square Bird Android

به شما منتقل خواهد کرد. این بازی توسط شرکت MOONEE PUBLISHING طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.3 و دانلود بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین بازی های سبک آرکید در سیستم عامل اندروید تبدیل شود.
نام: Square Bird
حجم فایل: 21 مگابایت
شرکت سازنده: MOONEE PUBLISHING
ورژن: v3
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: بالای 3 سال
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Square Bird v3

Build your egg tower and pass the barriers, but beware! Keep it smooth, on the right timing and the right level. Touch the grass 3 times with perfect landing to reach the Square Bird Fever mode.

لینک دانلود