تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Car destruction v1.0.0

Car destruction

یک بازی آرکید برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما در هر مرحله از بازی می توانید ماشین های مختلف را با استفاده از اسلحه های پیشرفته و غول پیکر تخریب کنید . از طریق مشت های قدرتمند با اسلحه های مختلف ماشین ها را به کوهی از فلز قراضه تبدیل کنید . در ابتدای بازی ماشین ها استحکام پایین تری دارند و می توانید به راحتی آن ها را تخریب کنید اما در مراحل بالاتر اتومبیل ها قدرتمند تر و سنگین تر می شوند و به مراتب تخریب کردن آن ها کار دشواری می شود . برای تخریب کردن ماشین ها در مراحل بالاتر سلاح ها قدرتمند را باز کنید و با قدرت بیشتری مراحل را به اتمام برسانید .

Car destruction

یک بازی سرگرم کننده تخریب ماشین است که شما می توانید در طول بازی توانایی ها و مهارت های کاراکتر خود را ارتقا دهید و با تخریب کردن ماشین ها بزرگ و سنگین خودتان را به جالش بکشانید .با تخریب کردن ماشین ها سکه دریافت کنید و سلاح ها جدید را باز کنید . شخصیت مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید و تمام ماشین ها را یکی پس از دیگر تخریب کنید .
نام: Car destruction
حجم فایل: 87 مگابایت
شرکت سازنده: wulicreator
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Car destruction - v1.0.0

A fighting game with thrilling attack experience. This time, your opponent will be solid cars. Quickly hit the car in front of you. With various fighting skills, try to crash out the car in shortest time.

لینک دانلود