تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Cooking Express v2.3.4

Cooking Express

یک بازی آشپزی مدرن بسیار محبوب در سبک بازی های شبیه سازی شده که به صورت رایگان و آفلاین در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما باید اولین رستوران کوچک خود را باز کرده و مدیریت آنرا بر عهده بگیرید و برای خود مشتری جذب کنید ، شما باید طبخ غذاهای مختلف و فست فود های متنوع برای مشتری های خود آنها را راضی نگاه داشته و با سرعت بالای مشتری مداری خود ، مشتری های بیشتری را جذب رستوران خود کنید . شما با این کار می توانید پول زیادی را در این راه کسب کرده و پس از آن با پول های خود رستوران خود را دکور های جذاب کنید ، صندلی های بیشتری قرار داده و منوی غذایی خود را گسترش دهید . پس از آن و ذخیره پول های بسیار زیاد در بازی رستوران های بیشتری را در شهر های مختلف باز کرده تا بتوانید در شعبه های بیشتری کار کنید . شما با کار کردن در شهر یا کشور های مختلف در بازی می توانید غذاهای این شهر و کشور ها را به صورت بومی یاد گرفته و تعداد غذاهای خود را در منو افزایش دهید .

بازی Cooking Express

به صورت کاملا آفلاین بوده و دارای گرافیکی با کیفیت و همینطور گیم پلی بسیار سرگرم کننده می باشد که آنرا به طرفداران این سبک بازی ها پیشنهاد می کنیم .
نام: Cooking Express
حجم فایل: 88 مگابایت
شرکت سازنده: GameiCreate
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v2.3.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Cooking Express - v2.3.4

Want to open up your own cooking restaurant? Then here's a chance to become a real-time cooking crazy chef and run your own cooking kitchen game as a world-wide restaurant chef. Dash around the kitchen to prepare pizza, Deserts & cooking world-class cuisine in 34+ different restaurant kitchens

لینک دانلود