تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Survivalist: invasion PRO v0.0.427

به روز رسانی :

1399/09/01 نسخه v0.0.427 اضافه شد.

Survivalist: invasion PRO

نام بازی اندروید در سبک نقش آفرینی است که توسط استودیوی بازی سازی TeslaGames Global برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در این بازی شما در نقش یک قهرمان افسانه ای هستید که برای انجام دادن ماموریتی بسیار حیاتی به جزایر گرمسیری با نام بهشت فرستاده می شوید . در این جزایر انجمن های مخفی و سازمان های تروریستی در حال انجام آزمایش هایی هستند که می تواند تاریخ بشریت را به طرز چشمگیری تغییر دهد . شما باید یه عنوان نیروی مخفی وارد این جزایر شوید و شروع به جستجو کنید . در ابتدا جایی مناسب پیدا کنید و پایگاه خود را بسازید و سپس شروع به جمع آوری منابع کنید . در طول اقامت شما در این جزیره با دشمنان مختلفی درگیر می شوید که می خواهند شما را نابود کنند دشمنان شما زامبی های پیشرفته و موجودات خطرناکی هستند . در طول انجام

بازی Survivalist: invasion PRO

ماموریت با شخصیت های مختلف ملاقات کنید و حرف هایشان را گوش دهید . این جزایر اسرارآمیزترین مکان روی زمین هستند . تعداد زیادی از دانشمندان نازی و آژانس های اطلاعاتی آمریکا سعی داشتند نیروهایی را که در اعماق آن کمین کرده اند تسخیر کنند اما هیچ کدام موفق به انجام آن نبودند . تنها ارتش انقلاب جهانی که در بیشتر کشورهای جهان به عنوان یک سازمان تروریستی شناخته می شود موفق شد و ماموریت شما این است که از این راز باخبر شوید . خودتان را برای یک سفر طولانی و خطرناک آماده کنید . 
نام: Survivalist: invasion PRO
حجم فایل: 568+38 مگابایت
شرکت سازنده: TeslaGames Global
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v0.0.427
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نفش آفرینی - بقاء - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 18 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Survivalist: invasion PRO v0.0.427 + Data

The legendary hero is off to the next task – but this time he won’t be able to win without your help! Only together you can unlock all the secrets of the archipelago lost in the ocean and save our world from the deadly threat.Survivalist: invasion is a new exciting survival game with advanced RPG elements. Find yourself on "paradise" tropical islands, where powerful secret societies and terrorist organizations are conducting experiments that can dramatically change the history of mankind. Stand in their way along with a special agent, known as U.N.Known, and stop the imminent global catastrophe!

لینک دانلود