تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Extreme Motor Mania v1.2.5

Extreme Motor Mania

یک بازی ورزشی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید سوار بر انواع موتور سیکلت ها شوید و در مسیر های دشوار و سخت بر فراز و نشیب جاده ها موتور سواری کنید . در مسابقات موتور سواری شرکت کنید و با دیگر بازیکنان رقابت کنید برای رسیدن به خط پایان شتاب بگیرید ولی مواظب پیچ جاده ها باشید . شخصیت مورد علاقه خود را در ابتدای بازی از میان کاراکتر ها انتخاب کنید و موتور سواری را شروع کنید . با پیروزی در مسابقات سکه و امتیاز دریافت می کنید که با استفاده از آن ها می توانید موتور ها و آیتم های جدید بازی را باز کنید . در

Extreme Motor Mania

می توانید دوستان خودتان را به بازی دعوت کنید و بایکدیگر رقابت کنید . در این بازی شما می توانید در مکان ها و آب و هوای مختلف موتور سواری کنید و مهارت های موتور سواری خودتان را به چالش بکشانید . بازی دارای کنترل های لمسی ساده و گرافیک فوق العاده همراه با فیزیک واقع گرایانه می باشد . با چرخاندن گردانه شانس به صورت روزانه می توانید جایزه های مختلف برنده شوید .
نام: Extreme Motor Mania
حجم فایل: 63+55 مگابایت
شرکت سازنده: Greatjob Game
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Extreme Motor Mania - v1.2.5

Extreme Motor Mania is a physics-based bike racing game. Ride your bike through amazing tracks with jumps and loops. Just play Extreme Motor Mania to overcome obstacles and collect treasures through stunningly environments full of danger! The game is funny and challenging.

لینک دانلود