تبلیغات
تبلیغات

دانلود پلاگین افترافکت GEOlayers 3 v1.0.0.219 – Mac

GEOlayers

یک پلاگین فوق العاده و منحصر به فرد برای افترافکت بوده که به شما اجازه میدهد تا نقشه های سه بعدی خود را طراحی کنید. یقینا اکثر شما با نرم افزار ادوبی افترافکت آشنایی دارید و میدانید که به کمک این نرم افزار قدرتمند میتوان انواع کلیپ های کوتاه و بلند، فیلم ها و موشن های گرافیکی را با حرفه ای ترین ابزار ها ایجاد کرد. حال امروز برایتان یکی از کاربردی ترین پلاگین های این نرم افزار قدرتمند را آورده ایم که با آن میتوانید نقشه های زمینی خود را طراحی و انیمیشن سازی کنید.

پلاگین GEOlayers

به شما اجازه میدهد تا نقشه های خود را با نهایت کیفیت انیمیشن سازی کرده و از آنها استفاده کنید. به کمک GEOlayers میتوانید جدیدترین نقشه های دنیا را دریافت کرده و بر تمامی جهان مسلط باشید. این پلاگین به شما نقشه های مختلف از منابع اطلاعاتی متفاوت را ارائه میدهد، که به وسیله لایه های افترافکت میتوانید ساختمان ها را ایجاد و خیابان ها و مرز ها را رنگی کرده و در کل نقشه خود را سفارشی سازی کنید. ساختمان های مشخص شده را نمایان کرده و از این بانک جغرافیایی نهایت استفاده را برای طراحی نقشه های خود ببرید.

نام: GEOlayers 3
حجم فایل: 50 مگابایت
شرکت سازنده: aescripts
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0.219
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: zip
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

GEOlayers 3 v1.0.0.219 - Mac

Design and animate maps directly in After Effects. Rebuilt from the ground up with tons of new features and faster and more powerful than ever! GEOlayers 3 lets you design and animate maps directly in After Effects.

لینک دانلود