تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید حمله مینیون Minion Rush v7.4.0

Minion Rush: Despicable Me Official Game

سری دیگر از بازی های بسیار محبوب مینیون ها که اینبار توانسته است بیش از 900 میلیون بازیکن در جهان را به خود جذب کرده که نشان دهنده جذابیت بسیار زیاد این بازی می باشد . شما باید با مینیون خود به ماجراجویی های فراوانی که در این بازی می باشد رفته و پازل های بازی را حل کنید ، درون مسیر های دشوار قرار بگیرید ، پرش کنید ، از زیر آوار فرار کنید ، از روی دیوار ها بالا بروید و سکه ها را جمع کنید . شما می توانید بسیاری از آیتم های جذاب را در بازی خریداری کنید و مینیون خود را منحصر به فرد بسازید . بازی Minion Rush: Despicable Me Official Game دارای گرافیکی 3 بعدی و خیره کننده می باشد که مخاطب را به سرعت جذب محیط های مختلف و متنوع بازی خواهد کرد . شما انواع مختلفی از ماموریت های کاملا متنوع را در بازی تجربه می کنید که باعث سرگرمی و بسیار هیجانی بودن این بازی می شود و حوصله ی مخاطب در طول بازی سر نمی رود . شما در همین حال که به ماجراجویی های این بازی می پردازید باید نیاز های مینیون خود را فراهم کنید ، این نیاز ها از جمله لباس های متنوع ، خوراکی ، آهنگ ، حمام و بسیاری موارد دیگر می باشد که شما با انجام این کار ها مینیون خود را با تجربه تر می کنید .
نام: Minion Rush: Despicable Me Official Game
حجم فایل: 99 مگابایت
شرکت سازنده: Gameloft SE
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v7.4.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Minion Rush - v7.4.0

OVER 950+ MILLION PLAYERS HAVE FELT THE MINION RUSH. NOW IT’S YOUR TURN TO JOIN ONE OF THE MOST MEMORABLY DESPICABLE GAMES AROUND! 😂
Illumination, Universal & Gameloft have teamed up to create Minion Rush, an innovative and highly addictive running game for everyone!

لینک دانلود