تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Black Ops War v1.0.9 برای اندروید

Black Ops War

یکی از بهترین بازی های اکشن گرافیکی مدرن که مانند بازی بسیار محبوب call of duty ساخته و طراحی شده است . این بازی دارای خط داستانی می باشد که شما در جنگ جهانی سوم در آینده می باشید و شما با سلاح هایی مدرن و فراطبیعی سرو کار خواهید داشت و باید کشور خود را به همراه هم تیمی ها خود برنده در این جنگ جهانی کنید .

بازی Black Ops War

دارای فرمی FPS بوده و دارای شخصیت سوم می باشد . نقش شما در این بازی یک قاتل و تروریست بسیار حرفه ای و کارکشته می باشد که باید با استفاده از قابلیت های بسیار قدرتمند خود دشمنان کشور خود را به صورت مخفیانه نابود کرده و نقشه ی آنها را خراب کنید ، نقش شما در این جنگ ها مهمترین نقش می باشد و اگر نتوانید کار خود را به پایان برسانید به طور کامل در جنگ شکست خواهید خورد . بازی به دو صورت آفلاین و آنلاین می باشد که در حالت آفلاین خط داستانی بازی را انجام می دهید و در حالت انلاین در نبرد های PVP شرکت خواهید کرد که به صورت رو در رو و گروهی با افراد واقعی در محیط هایی مختلف بوده که هیجان و چالش های بازی بسیار افزوده خواهد شد . شما می توانید در طول بازی و با انجام ماموریت های تعیین شده از طرف بازی به صورت روزانه و یا کلی برای خود آیتم های جدید به دست آورده و شخصیت خود را ارتقاء دهید .
نام: Black Ops War
حجم فایل: 53 مگابایت
شرکت سازنده: Craft Action Games
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Black Ops War - v1.0.9

Challenging storyline of Commando Ops and Infinity Black Ops game where you decide the end of modern battlefield with the best FPS Action game. Lead the elite force against terrorists and become real veteran war hero. Experience the real world war and eliminate the enemies for survival. Black Commando and Infinity Black Ops have only two options, live or die, it’s time to show your skill of war.

لینک دانلود