تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار تایپ آسان Typinator v8.3 – Mac

Typinator

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی برای مکینتاش بوده که کار کاربران را در تایپ کردن بسیار آسان می کند. یقینا تا به حال برایتان پیش آمده است که با پروژه هایی رو به رو شوید که نیازمند تایپ های تکراری هستند. به کمک

نرم افزار Typinator

می توانید متن ها و تصاویری را که بسیار از آنها استفاده می کنید را به عنوان کلمات کلیدی در برنامه ذخیره کرده، و در تایپ های بعدی از آنها استفاده کنید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه خود را به اتمام برسانید. در حقیقت Typinator کار تایپ قسمت های تکراری را انجام می دهد و عملا نرم افزار برای دوستانی مفید خواهد بود که پروژه ها و یا متون تکراری دارند. همچنین خود برنامه نیز دارای متون و کلمات ثبت شده به صورت پیش فرض می باشد که می توانید از آنها نیز در تایپ های خود استفاده کرده و سریع تر از هر زمان تایپ کنید. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به الگوبرداری از آدرس های ایمیل و یا آدرس های سایت ها ک دارای URL هستند اشاره کرد. سازندگان مدعی شدند که هیچ راهی آسان تر از برنامه پیش رو برای تایپ های تکراری در لحظه وجود ندارد. همچنین برنامه با تمامی نرم افزار های mac OS سازگار بوده و از تمامی آنها پشتیبانی می کند.
نام: Typinator
حجم فایل: 7 مگابایت
شرکت سازنده: Ergonis Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v8.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Typinator v8.3 - Mac

Type a little. Typinator does the rest. We've all faced projects that require repetitive typing tasks. With Typinator, you can store commonly used text and images in quick keywords and abbreviations. From email templates to code snippets to website URLs, there's no easier way to recreate repetitive text at a moment's notice.

لینک دانلود