تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید حیوانات ترکیبی Hybrid Animals v200287

به روز رسانی :

1399/08/21 نسخه v200287 اضافه شد.

Hybrid Animals

نام بازی بسیار جالب و خلاقانه در سبک بازی های شبیه سازی شده که به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . در این بازی شما می توانید با ترکیب دو حیوان ، حشره و هر موجودی یک موجود جدید با توانایی های ترکیبی از آنها خلق کنید . به طور مثال شما می توانید گاو و زنبور را با یک دیگر ترکیب کرده و در نهایت یک گاو پرنده و نیش دار را با توانایی و قدرت های خود گاو را داشته باشید . شما می توانید پس از خلف حیوان های مورد نظر خود به کاوش و ماجراجویی در فضایی باز از بازی کنید ، با دیگر حیوانات درگیر شوید و آنها را شکست دهید تا بتوانید امتیاز و سکه برای خود جمع آوری کنید ، شما می توانید با استفاده از سکه های خود در بازی آیتم و حیوانات جدیدی را خریداری کرده و از آنها در ترکیب های خود استفاده کنید . بازی

Hybrid Animals

دارای گرافیکی پیکسلی و ساده می باشد و دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و خلاقانه بوده که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است .
نام: Hybrid Animals
حجم فایل: 29 مگابایت
شرکت سازنده: Abstract Software Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v200287
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Hybrid Animals - v200287

Pick 2 animals and the game will morph them together! Each hybrid animal has its own unique abilities and powers. There are millions of possible creatures to make!

لینک دانلود