تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The Longest Road on Earth v1.0.4 برای اندروید

The Longest Road on Earth

یک بازی جدید در سبک موزیکال برای سیستم عامل های اندورید ساخته شده است. طولانی ترین جاده روی زمین به یک عنوان داستانی متفکرانه و کاملاً شخصی در نظر گرفته شده است و به شما امکان می دهد که کاملاً در زندگی معمولی چهار شخصیت غرق شوید. در

The Longest Road on Earth

هر داستان کوتاه به بازیکنان این امکان را می دهد که توسط شعرهای دلخراش و بیش از بیست آهنگ اصلی و دارای احساسات ، که توسط Beicoli خوانده شده ، فرسوده شوند. احساسات ، عواطف ، موقعیت ها و ادراکاتی که هنوز فوق العاده نیستند ما را به عنوان یک انسان ، داستان هایمان و نحوه زندگی مشترکمان با یکدیگر تعریف می کنند. چهار فصل را بازی کنید که جوهر زندگی روزمره را به تصویر می کشد و لحظات معناداری و پیش پا افتاده را مرور کنید. همه اینها به لطف موسیقی متن به نوستالژیک تبدیل می شوند. بدون گفتگو و متن که شما می توانید لحظاتی از زمان را با شخصیت ها به اشتراک بگذارید و تفسیرهای خود را ایجاد کنید. تجربه این بازی کوتاه است (کمتر از 3 ساعت) اما طولانی ترین جاده روی زمین به شما امکان می دهد خود را در پرتوی دلپذیری از شادی های کوچک مانند دمیدن دانه های قاصدک ، جمع آوری صدف های دریایی ، سورتمه سواری در زمستان و دوچرخه سواری در یک روز تابستانی قرار دهید. در طولانی ترین جاده روی زمین ، هیچ گونه چالشی برای خدشه دار کردن این تجربه وجود ندارد ، هیچ کشوری برای مجازات کردن شما وجود ندارد. بازیکنان در هر سنی ، سطح توانایی ، زبان شناخته شده یا زمینه می توانند با کنترل های ساده و سرعت آرام در آن شرکت کنند.
نام: The Longest Road on Earth
حجم فایل: 25 مگابایت
شرکت سازنده: Raw Fury
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: موزیکال
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

The Longest Road on Earth - v1.0.4

The Longest Road on Earth is a thoughtful and deeply personal narrative-title. Stripped-down mechanics and the lack of dialogue or text allow you to fully immerse yourself into the ordinary lives of four characters. Each short-story will allow players to be swept away by the haunting and poignant lyrics of over twenty original, emotionally-charged songs, sung by Beicoli.

لینک دانلود