تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Gear for Heroes: Medieval v1.0.5

Gear for Heroes: Medieval

یک بازی اندروید در زمینه گیم های استراتژیک می باشد. در این بازی شما باید در نقش یک آهنگر ماهر، به ساخت و تولید سلاح بپردازید. در ادامه کار ویژگی کاراکتر به طور کلی تغییر خواهد کرد و شما تبدیل به پادشاه قبلیه خواهید شد. در این زمان باید به وسیله سلاح های ساخته شده، سربازان جنگی خود را تعلیم داده و آنها را برای نبرد با دشمنان آماده نمایید. با ساخت و تربیت نیروهای بیشتر می توانید شانس خود را برای شکست دشمنان افزایش داده و قلمرو خود را بزرگتر کنید. از ویژگی های

بازی Gear for Heroes: Medieval

می تواند به گرافیک و طراحی بسیار زیبای آن اشاره نمود. در واقع تمامی کاراکترهای بازی با کیفیت بسیار بالایی طراحی شده اند که از این جهت در هنگام انجام آن حس بسیار خوبی به شما دست خواهد داد. این بازی توسط شرکت Vivid Games S.A طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.2 و دانلود 10 هزار بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین گیم های سبک استراتژیکی و اکشن در اندروید تبدیل شود. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید.
نام: Gear for Heroes: Medieval
حجم فایل: 21 مگابایت
شرکت سازنده: Vivid Games S.A
ورژن: v1.0.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژیک
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

Gear for Heroes: Medieval - v1.0.5

Train and hire blacksmiths so we can equip our warriors with the best weapons we can craft. As you improve your idle forge, our troops will get epic gear to put in their inventory slots - new armour for health, new swords for attack, new staves for magic.

لینک دانلود