تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید 1v1.LOL Online shooter and construction simulator v1.400

1v1.LOL Online shooter and construction simulator

نام یک بازی تیراندازی آنلاین بسیار محبوب و سرگرم کننده که شما در آن می توانید نهایت هیجان و اوج آدرنالین را تجربه کنید . در این بازی بیش از 20 هزار کاربر جدید در هر روز به صورت میانگین اضافه خواهد شد و شما می توانید به صورت رندوم با هر کدام از این کاربر ها در سراسر جهان به صورت یک در مقابل یک ایستاده و در نقشه های مختلف با یک دیگر درگیر شوید . مبارزات بازی در فضایی بسته و در یک نقشه مشخص انجام شده که شما باید با شناسایی کامل آن استراتژی های مختلف جنگی را پایه ریزی کنید ، همینطور در بازی انواع مختلفی از سلاح ها از کلت تا ژ3 قدرتمند وجود دارد . شما می توانید در

بازی 1v1.LOL Online shooter and construction simulator

در نبرد های گروهی یا چند نفره هم شرکت کنید که هیجان و چالش های بازی در آن چندین برابر خواهد شد و حالتی بسیار تنوعی دارد . همینطور بازی قابلیت چت کردن صوتی و نوشتاری را در اختیار کاربران قرار داده تا هم گروهی ها استراتژی های بازی را با یک دیگر هماهنگ کنند . اگر شما از طرفداران بازی های شوتینگ آنلاین می باشید حتما این بازی بسیار محبوب را تجربه کنید .
نام: 1v1.LOL Online shooter and construction simulator
حجم فایل: 41 مگابایت
شرکت سازنده: JustPlay.LOL
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.400
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - تیر اندازی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

1v1.LOL Online shooter and construction simulator - v1.400

Fight to survive in this epic multiplayer Battle Royale construction war where only the last player standing still wins and achieves the great and coveted master victory.

لینک دانلود