دانلود بازی Horse Riding Deluxe 2 نسخه TiNYiSO/FitGirl برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/19 نسخه Horse Riding Deluxe 2 - FitGirl اضافه شد.

Horse Riding Deluxe 2

تقریباً همه چیز در مورد اسب است. می توانید اسب بخرید ، اهلی کنید ، آموزش دهید ، غذا دهید و شخصی سازی کنید. تعدادی از مسابقات و مسابقات اتومبیلرانی در دنیای بزرگ عظیم در انتظار شما هستند. آیا دوست دارید یک بازی مسابقه ای ماجراجویی آرام و در عین حال اکشن داشته باشید که در آن همه چیز به دور اسب ها بچرخد؟ سپس Horse Riding Deluxe 2 می تواند مورد پسند شما باشد. Horse RIding Deluxe 2 پروژه اشتیاق 1 مرد است. اسب ها : در مجموع 18 اسب وجود دارد که می توانید آنها را از فروشندگان خریداری کنید یا در طبیعت پیدا کنید و آنها را رام کنید. حفظ : نظافت همچنین نقش مهمی دارد ، با مراقبت ضعیف اسب ها می توانند بیمار شوند. آسیب ها نیز خطرناک هستند ، بنابراین اسب های خود را تمیز کرده و تغذیه کنید. آموزش : اسب های خود را در 3 منطقه آموزش دهید. چابکی ، حداکثر سرعت و شتاب. همه چیز بر اسب تأثیر مستقیم دارد و رفتار آنها را تغییر می دهد. شخصی سازی : در نمایندگی های دنیای بازی می توانید زین ، پارچه زین ، مهار و رنگ مو را از جمله موارد دیگر خریداری کنید و شخصیت های مختلف بازی در دسترس شماست. حیوانات خانگی : اکنون حیوانات خانگی دوباره وجود دارد ، این بار در مجموع 7 سگ وجود دارد که می توانید آنها را بدست آورید. Horse Riding Deluxe 2 دارای ماموریت هایی می باشذ کارهای مختلف را انجام دهید تا جوایز و طلا ویژه دریافت کنید. کاوش کنید : جهان عظیم باز را کشف کنید تا سکه های منابع انسانی ، اسب های وحشی و منابع را پیدا کنید. برخی از مسابقات اتومبیلرانی و مسابقات نیز باید پیدا شوند. در

 بازی Horse Riding Deluxe 2

اصطبل های خود را گسترش دهید تا اسب های بیشتری در آن جای دهید. یک اسب را می توان در هر اصطبل تغذیه کرد. مهم است که منابع کافی در دسترس باشد در غیر این صورت نمی توان اسب ها را تغذیه کرد و همچنین شما می توانید در مجموع در 24 پیست اتومبیلرانی طلا کسب کنید و توانایی خود را برای دریافت مدال ثابت کنید.
نام: Horse Riding Deluxe 2
حجم فایل: 5.3 گیگابایت ، 3.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Loot Inside
تاریخ انتشار: Mar, 2021
امتیاز استیم: 7
نسخه: TiNYiSO/FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجراجویی ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Loot Inside
رمز فایل: www.download.ir

Horse Riding Deluxe 2 - TiNYiSO/FitGirl

Horse Riding Deluxe 2 is almost all about horses. You can buy, tame, train, feed, and personalize horses. A number of quests and racetracks await you in the huge open world.

لینک دانلود