تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Downie v4.0.4 – Mac

Downie

یک دانلودر فوق العاده بوده که در عین حال به شما اجازه ذخیره سازی ویدیو های دانلود شده را بر روی هارد دیسک میدهد. این نرم افزار که برای مکینتاش منتشر شده است به شما اجازه میدهد تا از وبسایت هایی همچون یوتیوب و… ویدیو ها و فیلم های خود را به راحتی و بدون هرگونه افت سرعت دریافت کرده و سپس آنها را برروی هارد خود ذخیره کنید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دارای اینترنت نسبتا ضعیفی هستید، یقینا مشاهده فیلم ها و کلیپ های سایت های متفاوت برایتان به صرفه نخواهد بود، به همین دلیل بهترین کار دریافت و ذخیره آنها میباشد، حال اینکار نیز ممکن است توسط هر وبسایتی امکان پذیر نبوده و نیازمند برنامه های خاصی جهت دانلود باشد.

نرم افزار Downie

همان برنامه ای است که به کمک آن میتوانید چنین فیلم هایی را با نهایت سرعت دریافت کرده و آنها را ذخیره کنید. همچنین امکان دانلود به صورت چندین فایل توسط این برنامه امکان پذیر میباشد، به این صورت که لینک ها را وارد لیست کرده و برنامه به صورت خودکار آنها را به ترتیب دریافت میکند. دانلود ویدیو ها با قابلیت کشیدن و رها کردن در برنامه نیز از دیگر ویژگی های Downie میباشد. برنامه از اکثر وبسایت های تماشای انلاین نظیر YouTube, Apple, LiveLeak, Vimeo, BBC و… پشتیبانی کرده و به طور پیشفرض آنها را با فرمت MP4 دریافت میکند.
نام: Downie
حجم فایل: 43 مگابایت
شرکت سازنده: Charlie Monroe Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.0.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Downie v4.0.4 - Mac

A simple download manager that offers you the possibility to quickly save videos from different websites to your own disk drive. f you are using a poor internet connection, trying to visualize videos streamlined online might not work properly since the content is loaded too slowly. Downie is a simple Mac app that can help you download those videos to your computer, and then watch them by using your default media player.

لینک دانلود