تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید مافیوسو Mafioso v2.4.0

Mafioso

یک بازی استراتژی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما در نقش یک مافیا هستید که باید به عنوان رئیس یک تیم سه نفره تشکیل دهید . با کمک و همکاری اعضای گروه باید ماموریت های مختلف را انجام دهید و قدرت خود را در منطقه بالا ببرید . هر کدام از شخصیت های بازی دارای ظاهر ، تخصص و مهارت های منحصر به فردی هستند . در این بازی شما به عنوان یک مافیا می توانید بر روی هر کدام از حریف ها تاکتیک های مختلفی استفاده کنید و به پیروزی دست پیدا کنید .

Mafioso

یک بازی استراتژی چند نفره آنلاین است که شما می توانید خانواده مافیایی خود را تشکیل دهید و بهترین خلافکاران شهر را استخدام کنید تا به همه نشان دهید که رئیس شما هستید . در مبارزات تک نفره با حریف خود روبه رو شوید و با انجام دادن تاتکتیک های مختلف پیروز شوید . در جنگ جهانی مافیا شرکت کنید و پدر خوانده خانواده خود شوید . استراتژی های جدید را کشف کنید و کنترل تمام شهر را در دست بگیرید .
نام: Mafioso
حجم فایل: 84 مگابایت
شرکت سازنده: HeroCraft Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.4.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی
امکان استفاده بصورت آنلاین: آنلاین
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Mafioso - v2.4.0

Mafioso is an online multiplayer Turn-Based Strategy game. Mafia's Mobster Gangs have taken control of all the cities around the world over the past decade. Make your own Mafia family, hire the best of the best mobsters and show others who is the boss!

لینک دانلود