دانلود بازی اندروید Dragon Kombat v2.2

Dragon Kombat

یکی از بهترین بازی های مبارزه ای آرکید را تجربه کنید و به جمع بیش از 50 هزار بازیکن بپیوندید . اگر که دسته ی پلی استیشن 4 دارید ، می توانید با یک موبایل این بازی را به صورت دو نفره تجربه کنید ، یک نفر با موبایل و دیگری با دسته ی پلی استیشن 4 . جنگجویان این بازی سبک های مبارزه ی فوق العاده ای دارند و قدرت آن ها بسیار بالاست . شما در

بازی Dragon Kombat

می توانید به 14 مبارز دسترسی داشته باشید که مهارت ها و قدرت های مختلفی دارند و هر کدامشان به طور منحصر به فردی طراحی شده اند . همه ی این شخصیت ها داستان پیش زمینه ای خود را دارند ، به طور مثال شخصیتی در این بازی هست که رهبر یک باند موتور سواری بوده و در مبارزات خیابانی مهارت بالایی دارد و با تمرین توانسته در کونگ فو و دیگر مهارت های رزمی به تسلط برسد و همچنین یک دانشمند دیوانه ، چند نینجا و یک پلیس نیز در بازی حضور دارند . علاوه بر آن دو شخصیت متفاوت نیز هستند که یکی شان سبک مبارزه اش آفریقایی و بزریلی است و دیگری هم ارباب اهریمنی وحشی است که به زمین سفر کرده و جان تعداد زیادی انسان بی گناه را گرفته است . همچنین این عنوان شامل چندین درجه ی سختی می باشد که می توانید در ابتدا از آسان ترین حالت شروع کنید و پیشرفت کنید و زمانی که حرفه ای تر شدید آن را در درجه های سختی بالاتر تجربه کنید . زمانی هم که کاملا بر بازی مسلط شدید ، می توانید به سمت سخت ترین درجه ی سختی بروید . گیم پلی این بازی طراحی خیلی خوبی دارد و کنترل آن آسان است و شما می توانید در آن قابلیت تنظیم سرعت را نیز باز کنید . به جز حالت چند نفره ی آرکید ، حالت های خشم ، آنلاین و بقا نیز در بازی موجود است و شما می توانید آن ها را تجربه کنید . 
نام: Dragon Kombat
حجم فایل: 86.5 مگابایت
شرکت سازنده: Blue Creazione
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 2.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - آرکید - مبارزه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Dragon Kombat v2.2

Experience over-the-top arcade fighting of Dragon Kombat! Join 50,000+ Players! If you have a PS4 Joystick, you can play Multiplayer Mode. One player will play on Mobile and another on the joystick as demonstrated in Video. Super elite warriors of Dragon Kombat have great fighting styles which will be helpful to beat Rakshaz! Choose your fighter and fight warriors with different Difficulty level. You think you can beat a difficulty level above “Highest”! Guess what! We have one and its called “Insane”.

لینک دانلود