تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Last Pirate: Survival Island v0.912

Last Pirate: Survival Island

یک بازی ماجراجویی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . شخصیت اصلی بازی یک دزد دریایی با تجربه است که در یک روز طوفانی در دریا کشتی او غرق می شود و از بین تمامی خدمه کشتی تنها او زنده می ماند . در این بازی شما در نقش یک دزد دریایی هستید که در یک جزیره دور افتاده تنها هستید و باید برای زنده ماندن خود در این جزیره تلاش کنید . با استفاده از چوب ، سنگ و هر چیزی که پیدا می کنید سلاح و ابزار بسازید . با استفاده از چوب درختان برای خودتان یک پناهگاه ایجاد کنید تا بتوانید شب ها در آن جا مخفی شوید و استراحت کنید . برای زنده ماندن اول از همه به آب و غذا نیاز دارید پس به شکار بروید و برای خودتان غذا تهیه کنید .

Last Pirate: Survival Island

تجربه یک بازی اکشن و ماجراجویی به عنوان یک دزد دریایی با تجربه در جزیره ای دور افتاده را به شما ارائه می دهد . از موجودات خطرناک و هیولاها دوری کنید یک قایق برای خودتان بسازید و به ماهیگیری بروید در طول بازی کشتی خود را بازسازی کنید تا بتوانید از این جزیره دور افتاده فرار کنید .
نام: Last Pirate: Survival Island
حجم فایل: 165 مگابایت
شرکت سازنده: RetroStyle Games UA
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.912
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Last Pirate: Survival Island - v0.912

Your survival started on the lost island. Be aware of dangerous creatures from afterlife, sea monsters like kraken, godzilla. Want to survive? Build a raft and go fishing. Make ark to protect yourself from godzilla, bears and afterlife zombies. See if your crew survived plague!

لینک دانلود