تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Escape the Salon Series v1.0.1

Escape the Salon Series

یک بازی اندروید در زمینه گیم های ماجراجویی و فکری می باشد. ایده اصلی این بازی فرار از یک سالون می باشد. برای پیدا کردن راه فرار باید معماهای موجود در خانه را حل نموده و با انجام یک ماجراجویی مهیج راه خروجی را پیدا نمایید. این بازی از پنج بخش مجزا تشکیل شده است که داستان و روش انجام هر قسمت با دیگری متفاوت می باشد. گیم پلی و روش انجام بازی نیز به صورت One Tap بوده و تنها با یک انگشت می توانید از این بازی استفاده نمایید. به دلیل سادگی و در عین حال فکری بودن این بازی، انجام آن برای تمام سنین امکان پذیر می باشد. طراحی و گرافیک بازی نیز با بالاترین کیفیت ممکن صورت گرفته است که از این جهت حس بسیار خوبی در هنگام انجام آن به شما دست خواهد داد.

بازی Escape the Salon Series

توسط شرکت FUNKYLAND طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.5 و دانلود بیش از 50 هزار بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین بازی های ماجراجویی و فکری در سیستم عامل اندروید تبدیل شود.
نام: Escape the Salon Series
حجم فایل: 97 مگابایت
شرکت سازنده: FUNKYLAND
ورژن: v1.0.1
آپدیت: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: بالای 12 سال
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

Escape the Salon Series v1.0.1

This special package includes 5 + 1 escape games. You can choose to play your favorite of 5 beautiful and easy escape games. Find the items and solve the mysteries to escape from each room. How to Play: - Just tap - Tap the item icon twice to enlarge the display. - Tap the setting button in the upper right hand corner to display the settings screen.

لینک دانلود