تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید STAR WARS : KOTOR II v2.0.1

STAR WARS : KOTOR II

دومین قسمت از بازی جنگ ستارگان اندرویدی که بسیار محبوب بوده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است . در این نسخه بازی 5 سال بعد از آخرین داستان نسخه قبلی بازی گذشته است و در این مدت Sith تمام جهان را به تسخیر خود در آورده است و تمام دنیا را در تاریکی فرو برده است . شما به عنوان گروهی از انسان هایی که می خواهند زمین و دیگر کهکشان ها را از این تاریکی و ظلمت در بیاورند باید با دشمنان بسیاری بجنگید و تمام دشمنان را نابود کنید . بازی شبیه سازی هایی مانند خود سری فیلم های جنگ ستارگان را دارد که در این نسخه بازی گرافیک بسیار با کیفیت تر شده است . شما باید با شمشیر های لیزری خود و با شخصیت های متفاوت که قابلیت های جنگی مختلفی دارند به نبرد رفته و تمامی دشمنان را از بین ببرید تا امیدی را دوباره در دل مردم خوب کهکشان ها راه بدهید .

بازی STAR WARS : KOTOR II

دارای صحنه های اکشن و مبارزه ای بسیار جذاب و استراتژیکی می باشد که آن را حتما به طرفداران بازی های اکشن پیشنهاد می کنیم .
نام: STAR WARS : KOTOR II
حجم فایل: 2.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Aspyr Media, Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0.1
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

STAR WARS : KOTOR II - v2.0.1 + Data

Five years after the events from the award winning Star Wars® Knights of the Old Republic™, the Sith Lords have hunted the Jedi to the edge of extinction and are on the verge of crushing the Old Republic.

لینک دانلود