تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Jurassic Monster World v0.12.0

Jurassic Monster World

یک بازی اکشن فوق العاده و بسیار جذاب در قالبی جدید و همینطور همراه با صحنه هایی با خشونت زیاد می باشد که به همراه فایل دیتا به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . این بازی به صورت 5 در مقابل 5 بوده که به صورت کاملا آنلاین و با افراد واقعی بوده که هیجان بازی را چندین برابر خواهد کرد . شما باید با انتخاب دایناسور برای خود و وارد گروه های مختلف شدن با دیگر گروه ها وارد جنگ و نبرد هایی حساس شوید . در بازی تعداد و گونه های زیادی از دایناسور ها وجود خواهند داشت که شما می توانید به نسبت استراتژی جنگی خود از میان آنها انتخاب کنید و وارد نبرد شوید . دایناسور های بازی قابلیت پرواز خواهند داشت که یعنی شما در نبرد های زمینی و هم هوایی شرکت خواهید کرد .

بازی Jurassic Monster World

دارای گرافیکی 3 بعدی و بسیار با کیفیت بوده که مخاطب را محو نمایش و صحنه های اکشن بازی خواهد کرد . اگر شما از طرفداران بازی های اکشن خشن می باشید حتما این بازی بسیار محبوب را به شما پیشنهاد می کنیم .
نام: Jurassic Monster World
حجم فایل: 515+44 مگابایت
شرکت سازنده: Azur Interactive Games Limited
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v0.12.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Jurassic Monster World - v0.12.0

The game is still under active development. We carefully read all your comments and feedback to make sure every new update counts. Thanks for your support!

لینک دانلود