دانلود بازی اندروید Dungeon Tales v1.99

به روز رسانی :

1399/09/10 نسخه v1.99 اضافه شد.

Dungeon Tales : An RPG Deck Building Card Game

نام بازی اندروید در سبک بازی های نقش آفرینی و کارت است که توسط استودیوی بازی سازی Homecooked Games برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در ابتدا شما وارد یک سیاه چال بزرگ می شوید در این سیاه چال ده ها هیولا و موجودات خطرناک در انتظار شما هستند در این جا شما برای مقابله کردن با دشمنان باید دسته ای از کارت های مختلف با قابلیت های منحصر به فرد جمع آوری کنید . در این بازی شما برای مقابله و پیروزی در برابر دشمنان باید از استراتژی های مختلف استفاده کنید . هر کدام از کارت ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند . با داشتن برخی کارت های افسانه و گران قیمت تر می توانید در نبرد ها از نیرو های خارق العاده این کارت ها استفاده کنید و دشمنان را نابود کنید . نحوه ی بازی به صورت نوبتی می باشد اما در هر نوبت شما می توانید چندین حمله ی سنگین به دشمن بکنید و در صورتی که خسته شدید گزینه ی پایان نوبت را لمس کنید تا دشمن به شما حمله کند . در برخی از نبرد های دشوار شما باید به تنهایی در مقابل چند دشمن مختلف بجنگید برای از بین بردن تمامی آن ها باید کارت های زیادی داشته باشید . از کارت هایی که در دست دارید به موقع و درست استفاده کنید تا در برابر دشمنان پیروز شوید . از ویژگی های

بازی Dungeon Tales

می توان به مواردی همچون بیش از 50 نوع کارت با مهارت های منحصر به فرد ، بیش از 60 مکان تاریخی و باستانی برای کشف ، بیش از 50 نوع هیولای مختلف ، 19 رئیس بزرگ و قدرتمند و … اشاره کرد .
نام: Dungeon Tales
حجم فایل: 44 مگابایت
شرکت سازنده: Homecooked Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.99
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - کارتی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Dungeon Tales - v1.99

Fight against epic monsters to collect cards and relics. Plan your strategy and build your deck as you progress through the adventure. Choose your path from procedurally generated dungeons, and decide the best route to victory. Visit shops to extend your arsenal, find treasures, encounter curious events and choose how to react. Master your deck building with unique strategy and endless combos.

لینک دانلود