دانلود بازی اندروید Hero Tale – Idle RPG v0.1.14

Hero Tale – Idle RPG

نام بازی جدید و محبوب که تاکنون مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است و به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . داستان این بازی در جزیره ای دور افتاده دز زمان قرون وسطی اتفاق می افتد و شما باید با کنترل شخصیت اصلی بازی در این جزیره به کاوش و ماجراجویی های مختلف بپردازید تا سر از داستان و ماجراهای مخفی در این جزیره در بیاورید . در این راه شما با هیولاهای بسیار خطرناکی رو به رو خواهید شد که باید با جمع آوری سلاح های جنگی برای خود آنها را از بین ببرید . شما می توانید در این جزیره با جمع آوری امتیاز و آیتم برای خود قدرت های خود را ارتقاء داده و قدرتمند تر شوید . همینطور

بازی Hero Tale – Idle RPG

دارای عناصری از سبک های بقاء می باشد که در این راه شما باید برای خود سرپناه بسازید ، لباس های گرم پیدا کنید و غذای خود را شکار کنید که همین موارد بازی را بسیار جالب و جذاب تر خواهند کرد . این بازی آفلاین و بدون احتیاج به اینترنت می باشد .
نام: Hero Tale - Idle RPG
حجم فایل: 84 مگابایت
شرکت سازنده: Weird Johnny Studio
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v0.1.14
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - شبیه سازی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Hero Tale - Idle RPG - v0.1.14

Beat enemies to become stronger, loot items from them and customize your equipment fitting to your strategy. Whenever you attack enemies you are training range or close combat.
Do quest, gain experience and spend skill points in the massive skill tree.

لینک دانلود