تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Mission counter attack v4.2

Mission counter attack

یک بازی اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد .  در این بازی شما در مناطق قرمز کره زمین با تروریست ها و دشمنان می جنگید . شخصیت اصلی بازی یک تیرانداز اول شخص با مهارت های بالای نیروهای ویژه می باشد که می تواند جایگزین دسته ای از سربازان معمولی شود . به دلیل داشتن مهارت ها و توانایی های بالا شما را به خطرناک ترین ماموریت ها اعزام می کنند . با تمام کردن هر کدام از ماموریت ها به شما ماموریتی جدید داده می شود که دشوار تر از ماموریت قبلی می باشد . در این بازی شما به طیف گسترده ای از سلاح ها و تجهیزات جنگی دسترسی دارید که برای ماموریت ها می توانید از آن ها استفاده کنید .

Mission counter attack

تجربه یک بازی اکشن فوق العاده همراه با گرافیک خیره کننده را به شما ارائه می دهد . در هر ماموریت وظایف شما به عنوان یک تیر انداز دشوار تر از قبل می شود و دشمنان بیشتری به مرحله اضافه می شود . با استفاده از نارنجک دشمنان را از خود دور کنید و به آنها شلیک کنید . در طول بازی سلاح های خود را ارتقا دهید و مهارت های خود را بالا ببرید .
نام: Mission counter attack
حجم فایل: 53 مگابایت
شرکت سازنده: Timuz Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Mission counter attack - v4.2

If you are real counter terrorist shooting or looking for terrorist shooting games? Then you are perfect place, this free shooting game having 3d counter games environment with excellent sounds and nice gameplay. So don’t wait any more get it download our best fps counter shooting game.

لینک دانلود