تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Dino Tamers v2.13

Dino Tamers

یک بازی ماجراجویی آنلاین سرگرم کننده و اکشن که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . فرض کنید دوران دایناسور ها بازگشته است و شما بسیار مدرن و پیشرفته می باشید . در همین حال هر کسی قلمرو خودش را در منطقه ای انتخاب کرده و به دنبال گسترش قدرت خود به دیگر مناطق می باشد و در همین حال منطقه خودش هم تحت خطر می باشد . شما باید دایناسور های قدرتمندی را برای خود انتخاب کرده و خریداری کنید ، ارتش تشکیل داده و با دیگر افراد واقعی در بازی وارد نبرد و جنگ سر قدرت های منطقه ای شوید . شما با گرفتن منطقه ی دیگر افراد می توانید قدرت و منابع او را تسخیر کنید و به همین صورت خود را ارتقاء دهید . شما می توانید در

بازی Dino Tamers

جهانی باز را جست و جو کرده و لذت طبیعت گردی را با گرافیکی خیره کننده حس کنید ، به دایناسور های خود غذا بدهید و حتی با آنها پرواز کنید . نبرد های این بازی به صورت PVP یا رو در رو بوده که هیجان مسابقات بازی را بسیار افزایش می دهد .
نام: Dino Tamers
حجم فایل: 84 مگابایت
شرکت سازنده: Foxie Ventures
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.13
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Dino Tamers - v2.13

This free dino game allows you to explore the online open world and tame herbivores such as the mighty triceratops. If you’re feeling brave, wild carnivores such as the raptor, spinosaur and T rex also roam the island in this survival game. Make friends with other online players as you ride prehistoric Jurassic beasts together!

لینک دانلود