تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DoYourData Start Menu Professional v3.9 – Mac

DoYourData Start Menu Professional

برایتان یک منوی استارت فوق العاده را ایجاد میکند تا بتوانید به همه چیز دسترسی کامل و سریع داشته باشید. همانطور که از نام نرم افزار DoYourData Start Menu Professional مشخصی است، قابلیتی را برایتان ایجاد میکند تا بتوانید یک منوی استارت حرفه را برای خود ایجاد کنید تا بتوانید به بخش ها و برنامه های مهم و ضروری دسترسی سریع تر و اسان تری داشته باشید. سیستم عامل مکینتاش کمی پیچیده تر و سخت تر از سیستم عامل ویندوز است، و همگی ما بر این امر باور داریم، به همین دلیل ممکن است دسترسی به بخش های مختلف سیستم مکینتاش برای کاربران مبتدی و تازه کار کمی دشوار باشد، اینجاست که

نرم افزار DoYourData Start Menu Professional

به کمکتان آمده و برایتان منوی استارتی مشابه منو ویندوز ایجاد میکند. اما صبر کنید، ویژگی های این منوی استارت از منوی ویندوز فراتر از آنچه فکر میکنید میباشد. مشاهده سریع برنامه ها، دسترسی سریع به Task manager ، Mac Cleanup و بهینه سازی استارت آپ و مدیریت دیسک از ویژگی های کلیدی و فوق العاده این برنامه میباشد. همچنین شما به کمک قابلیت Mac Cleanup میتوانید به سرعت اقدام به حذف فایل ها و موارد اضافی و بدرد نخور مکینتاش خود کرده و فضای اضافی را خالی کنید.
نام: DoYourData Start Menu Professional
حجم فایل: 5 مگابایت
شرکت سازنده: DoYourData
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

DoYourData Start Menu Professional v3.9 - Mac

Best Mac Start Menu – Make everything be easy and quick on your Mac. OS X or macOS is a bit more complex than Windows OS for common users. Now, with DoYourData Start Menu for Mac, you can smoothly manage your Mac, just like you are using a Windows start menu.

لینک دانلود