تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Game Studio Creator v1.0.45

Game Studio Creator

یک بازی شبیه سازی شده برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . دراین بازی شما می توانید کافی نت خودتان را از صفر بسازید و به مشتریان خدمات مختلف ارائه دهید . در ابتدا شما تنها یک اتاق کوچک با چندین میز و کامپیوتر خواهید داشت که در طول بازی می توانید این اتاق کوچک را بزرگتر کنید و سیستم های بیشتری خریداری کنید . مشتریان شما در این اتاق ها می توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند و با بازی های مختلف خودشان را سرگرم کنند . با کسب درآمد خوب می توانید سیستم های شخصی قدرتمند و انواع لوازم جانبی کامپیوتر را خریداری کنید و با جذب مشتریان بیشتر به استودیوی خود درآمد بیشتری کسب کنید .

Game Studio Creator

یک شبیه ساز استودیوی بازی با طراحی جالب و گرافیک خوبی می باشد . در این بازی شما به عنوان صاحب استودیو با مدیریت همزمان چندین اتاق می توانید مشتریان بیشتری را به کافی نت خود جذب کنید . این بازی به شما این امکان را می دهد تا با سلیقه خودتان کافی نت را به هر رنگ و شکلی که دوست دارید طراحی کنید .
نام: Game Studio Creator
حجم فایل: 31 مگابایت
شرکت سازنده: CREATY
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.45
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Game Studio Creator - v1.0.45

If you like playing computer games, then in the Game Studio Creator you will be able to assemble a team of the best cyber sportsmen and win tournaments. The game is available in online and offline mode.

لینک دانلود