دانلود افزونه Dark Mode for Safari v2.6.0 – Mac

Dark Mode for Safari

یک محیط شب کاری را برایتان فراهم میکند. یکی از دغدغه اکثر کاربرانی که اکثر کارها و فعالیت های خود را در شب انجام میدهند این است که نور صفحه لپ تاپ همیشه چشم آنها را زده و این حالت حتی با کم کردن نور آن نیز برطرف نمیشود. ویندوز این مشکل را برطرف کرده و برای آن حالت Night mode را قرار داده تا کاربران بتوانند حتی در شب نیز به راحتی از سیستم خود استفاده کنند. حال امروز میخواهیم چنین برنامه ای را برای مکینتاش به شما معرفی کنیم،

افزونه Dark Mode for Safari

همان برنامه ای است که شما به دنبال آن هستید. Dark Mode for Safari با تغییر رنگ پشت زمینه مرورگر شما به سیاه باعث میشود تا راحت تر و سریع تر از آن استفاده کنید. در حقیقت این برنامه برای کسانی که در شب کار میکنند مفید خواهد بود. پس از فعال کردن این افزونه به مرورگر خود تمامی صفحات شما تیره شده و میتوانید آنرا به طور دستی تنظیم کنید که در چه ساعات و یا در چه مواردی تغییر رنگ دهد. همچنین میتوانید افزونه را برای هر سایتی که دوست دارید فعال کرده تا برای دیگر وبسایت ها غیرفعال بماند.
نام: Dark Mode for Safari
حجم فایل: 7 مگابایت
شرکت سازنده: Denk Alexandru
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.6.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Dark Mode for Safari v2.6.0 - Mac

Dark Mode makes your browser more comfortable, enjoyable and cool by changing the colour scheme to make web pages easier to read. Works especially well for people working during the night or in low light environments or when you want to match your browser with the new Mojave dark mode look.

لینک دانلود