تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Space Beat v1.05

Space Beat

یک بازی اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما کنترل یک ناو جنگی بزرگ را در دست خواهید داشت . با حرکت کردن در مناطق مختلف کشتی های فضایی دشمنان را پیدا کنید و آن ها را نابود کنید . با نابود کردن کشتی های فضایی دشمنان امتیاز کسب کنید و به مراحل بالاتر صعود کنید . ناو جنگی خودتان را با انواع سلاح ها و تجهیزات پیشرفته مجهز کنید و در طول بازی سلاح های خود را ارتقا دهید و با قدرت بیشتری به دشمنان حمله کنید . سفینه فضایی خودتان را آماده کنید تا در بیش از 100 مرحله و 4 سیاره مختلف با دشمنان روبه رو شوید .

Space Beat

یک تیرانداز فضایی همراه با گرافیک فوق العاده ، گیم پلی سرگرم کننده و جذاب و موسیقی مهیج می باشد . در طول بازی می توانید سفینه فضایی جدید باز کنید یا سفینه فضایی خودتان را ارتقا دهید و قابلیت های جدیدی به آن اضافه کنید . با ریتم موسیقی به سمت دشمنان تیراندازی کنید و تمام کشتی های فضایی آن ها را نابود کنید . با سفر کردن در میان سیارات با رئیس ها و دشمنان قدرتمند روبه رو شوید و خودتان را به چالش بکشانید .
نام: Space Beat
حجم فایل: 84 مگابایت
شرکت سازنده: Skygo
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.05
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Space Beat - v1.05

Space Beat is a space shooter game with music and bullet hell. Music you make is you skill tree. Traveling through planets, collect and combine nodes to create powerfull abilities. Buy new ships, aquire new powers and defeat bosses to get more awesome rewards.

لینک دانلود