دانلود بازی اندروید Defense Legend 3: Future War v2.6.4

به روز رسانی :

1399/07/30 نسخه v2.6.4 اضافه شد.

Defense Legend 3: Future War

نام بازی اندرویدی در سبک استراتژیک است که توسط استودیوی بازی سازی GCenter برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است . در این بازی گروهی از ابرقهرمانان وجود دارند که شما عضوی از این گروه هستید در مقابل شما نیرو های Defense Legend دشمنان شما هستند و با این که در نسخه قبلی بازی شما توانسته بودید آن ها را شکست دهید این بار با نیرو های بیشتری بازگشته اند و می خواهند که پیروز شوند . در این بازی شما باید از استراتژی ها و تاکنیک هایتان استفاده کنید و پیروز میدان شوید . از سلاح های قدرتمند به خوبی استفاده کنید و ابر قهرمانان را به جلو بفرستید . در این بازی شما می توانید سلاح های تان را ارتقا دهید تا در مقابل دشمن قدرتمند تر شوید اما فراموش نکنید که همزمان با اینکه شما قوی تر می شوید دشمن نیز در حال تجدید قوا و افزایش امکانات است . در ابتدای بازی شما می توانید به راحتی دشمنان را از بین ببرید اما در برخی مرحله ها دشمن بسیار سر سخت است و شما به راحتی نمی توانید آن را شکست دهید پس تمرکز کنید و از تاکنیک های تان استفاده کنید تا پیروز شوید . این بازی تاکنون بیش از صد ها هزار بار توسط کاربران در سراسر جهان دریافت شده است و امتیاز 4.4 از 5.0 را از آن خود کرده است . اگر از طرفداران بازی های استراتژیک هستید بدون شک بازی Defense Legend 3: Future War را با طراحی فوق العاده اش از دست ندهید .
نام: Defense Legend : Future War
حجم فایل: 74 مگابایت
شرکت سازنده: GCenter
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v2.6.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Defense Legend 3: Future War - v2.6.4

We are pleased to introduce the next part of the Tower Defense game series: Defense Legend 3 - Future War. You will have an exciting experience With Defense Legend 3: Future War.
Tower Defense 2 ended: the dark forces were repelled. However, a part of them escaped and planned to reinforce their forces to attack our world.
Defense Legend 3: Future War inherits and develops the unique features of Tower Defense_Defense Legend 2. In addition, Defense Legend 3: Future War has also added new features such as: superheroes, weapon diversity, map diversity…

لینک دانلود