دانلود بازی اندروید Coach Bus Simulator Ultimate 2020 v204

Coach Bus Simulator Ultimate 2020

به جهان شبیه ساز توبوس ها وارد شوید . این بازی به شما یک تجربه ی رانندگی با اتوبوس واقع گرایانه را ارائه می دهد . پس فرمان را به دست بگیرید و وارد جدیدترین بازی شبیه ساز اتوبوس ها شوید که به شما این امکان را می دهد و به حمل و نقل مسافران مشغول شوید یا که مسابقه های رقابتی سرعتی شوید و یا در حالت پارکینگ در موقعیت های چالش برانگیزی اتوبوس خود را در مکان مناسب پارک کنید . رانندگی با اتوبوس کار واقعا دشواری است ، اما مسابقه دادن با آن دشوارتر است و هیجان بالایی دارد . شما در هنگام رانندگی با اتوبوس و جابه جایی مسافران به صبر و شکیبایی زیادی احتیاج دارید ، زیرا که اگر با سرعت خیلی بالایی رانندگی کنید ، امکان تصادف با دیگر وسیله های نقلیه وجود دارد و این می تواند خسارات جانی و مالی ای را برای شما داشته باشد .

بازی Coach Bus Simulator Ultimate 2020

می تواند مهارت شما را در رانندگی ارتقا دهد و حتی شما را برای این که به یک راننده ی اتوبوس واقعی تبدیل شوید ، آماده کند . پس وقت آن است که اتوبوس مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید و سوارش شوید و سپس بدون برخورد با هیچ چیز یا وسیله ی نقلیه ای مسافران خود را به مقصد برسانید . در صورتی که علاقه به بازی های رانندگی با اتوبوس دارید ، این عنوان می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد . در صورتی که دلتان می خواهد تجربه ی این بازی برایتان هیجان انگیزتر و دیوانه وار باشد ، شما می توانید یک سری از چالش های مخصوص و ویژه ی این عنوان را انجام بدهید که می توانند شما را وارد موقعیت های جالبی کند و لحظات جالبی را برایتان رقم بزند . محیط بازی شامل جاده های گوناگون و متفاوتی می شود که رانندگی در برخی مناطق آن سخت تر است .
نام: Coach Bus Simulator Ultimate 2020
حجم فایل: 94 مگابایت
شرکت سازنده: MaxPlay Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 204
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Coach Bus Simulator Ultimate 2020 v204

Enter into the world of bus simulation! This Coach Bus Driving Simulator Game gives you real time bus driving experience. Take steering and play the latest bus simulator driving game that will instruct you to passenger bus drive a real bus racing and and get bus parking mode.Driving a bus is difficult but racing a bus and reaching the destination on time is exciting.The game takes place around a bus station set up before letting the buses to go on streets. Most of the time you require patience as you may crash through the vehicle coming around.

لینک دانلود