تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Mega Ramps – Ultimate Races v1.10

Mega Ramps – Ultimate Races

یک بازی اندرویدی در سبک ماشین سواری است و شما را وارد یکی از شگفت انگیز ترین و اعتیاد آورترین بازی ماشین سواری می کند . اگر علاقمند به ماشین های GT هستید این بازی مخصوص شما است و شما را راننده یکی از همین ماشین های پرقدرت و پر سرعت می کند . همچنین شما می توانید رمپ های بسیاری را با یکی از این ماشین ها طی کنید و با آهنگ های زیبا و شگفت انگیز هیجان بیشتری را تجربه کنید . بنابراین می توان این بازی زیبا را جزو بازی های ماشین سواری اعتیاد آور قرار داد که به وسیله آن می توانید شیرین کاری کنید و امتیاز بگیرید . سرعت ماشین شما در حدی است که شاید از کنترل خارج شود پس بهتر است مراقب باشید و یکی از سخت ترین بازی های عبور از موانع و رمپ ها را تجربه کنید . در بازی Mega Ramps – Ultimate Races کمربند ایمنی خود را ببندید ، سوار ماشین پر سرعتتان شوید و از موانع عبور کنید ، رمپ ها را یکی پس از دیگری طی کنید ، مراحل را سپری کنید و جوایز را دریافت کنید . این جوایز از آنجایی اهمیت دارند که با آنها می توانید ماشین خودتان را به وسیله آنها ارتقا دهید و به روز رسانی کنید تا کنترل و سرعت آن بیشتر و بهتر شود . در

بازی Mega Ramps – Ultimate Races

سه حالت کلی وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و مراحل آن را سپری کنید و جوایز مخصوص به آن را بگیرید اما به شما بگوییم که مراحل بسیار سختی پیش روی شما است و حسابی باید دقت کنید چرا که صبر و تحمل شما را محک می زند .  
نام: Mega Ramps - Ultimate Races
حجم فایل: 101 مگابایت
شرکت سازنده: 2020 Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.10
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماشین سواری ، مسابقه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
منتشر کننده: 2020 Games
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Mega Ramps - Ultimate Races v1.10

Welcome to the most amazing and addictive mega ramp car stunt game to become a crazy car stunts driver. Drive your favorite gt racing car on impossible tracks and impossible stunts in ramp games. The most amazing and astonishing idea of ramp car stunt racing along with racing stunts waiting for you, so get ready for the extreme stunt car games on the play store.

لینک دانلود