تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Let’s Be Cops 3D v1.4.0

Let’s Be Cops 3D

یک بازی بسیار جالب و محبوب که شما باید در آن نقش یک افسر پلیس وظیفه شناس را بازی کنید . شما در شهری همراه با تعداد زیادی از جرم و جنایت زندگی خواهید کرد و باید این مجرمان را شناسایی کرده و آنها را تحویل قانون دهید تا باز آرامش و قانون در شهر حکم فرما شود . شما باید حواستان به رانندگانی که از جاده های مختلف می گذر می کنند بوده و هر کدام را که خلافی انجام می دهند یا سرعت غیر مجاز دارند را جریمه کنید . همینطور در مواردی که با دزد های خطرناک رو به رو می شوید باید با تعقیب کردن آنها را گیر انداخته و دستگیر کنید . بازی بدون تبلیغات و کاملا رایگان بوده و دارای صد ها مرحله مختلف بوده که کاربر را سرگرم بازی خواهد کرد . از دیگر قابلیت و ویژگی های

بازی Let’s Be Cops 3D

می توان به مواردی همچون : تنوع در شهر و محیط های بازی ، محافظت کامل از شهر ، آفلاین بودن بازی ، گرافیک 3 بعدی و با کیفیت و کنترل لمسی ساده بازی اشاره کرد .
نام: Let's Be Cops 3D
حجم فایل: 85 مگابایت
شرکت سازنده: Kwalee Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Let's Be Cops 3D - v1.4.0

In a crime-filled city, there’s only one officer who can help keep the law. It’s time to respond to the call and follow your duty, in Let’s Be Cops 3D. A dangerous driver is on the loose, and it’s your job to catch them!

لینک دانلود