mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید. سرور مجازی ایران با پهنای باند بالا , نمایندگی هاست سی پنل آلمان

دانلود مجموعه بازی کامپیوتر Total War جنگ تمام عیار

مجموعه بازی کامپیوتر Total War جنگ تمام عیار یکی از سری بازی های سبک استراتژیک است که توسط The Creative Assembly طراحی و ساخته شده و کمپانی های مشهور زیادی از جمله Electronic Arts و Activision آن را به بازار عرضه کرده اند . اولین نسخه بازی با نام شوگان در سال 2000 توسط کمپانی SEGA منتشر شد و تا به امروز 8 نسخه از این بازی زیبا و پرطرفدار روانه بازار شده است . هر کدام از بازی ها , به یک دوره زمانی خاص و حوادث آن اشاره دارد که با شبیه سازی فوق العاده خود توانسته نظر بسیاری از گیمرها و منتقدان را به خود جلب نماید . قرون وسطی در اروپا ، خاورمیانه و آمریکا , جنگ‌های ناپلئون , جنگ های ژاپن و دوران ظهور امپراتوری روم تنها بخشی از روایت های این مجموعه است . همانطور که گفته شد تا به امروز 8 نسخه از این بازی به بازار عرضه شده است که به طور مختصر به بررسی هرکدام از آنها خواهیم پرداخت . پیشنهاد می کنم اگر به بازی های استراتژیک علاقه مند هستید , هرگز این مجموعه فوق العاده را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این مجموعه جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

Shogun Total War
در این نسخه جنگ های سامورایی در دوره Sengoku از اواسط قرن 15 تا اوایل قرن 17 روایت می شود . در این بازی , پلیر در نقش daimyo باید از طریق نظامی , دیپلماسی , جاسوسی و تجارت سعی کند تا ژاپن را فتح کرده و تحت سلطه خود درآورد . شوگان دارای دو منطقه اصلی است . در نقشه کمپین این اجازه به پلیر داده می شود تا ارتش خود را حرکت داده و پایه های حکومت خود را استوارتر سازد . بازی دارای 7 قبیله مختلف با تونایی ها منحصر به فرد است و پلیر باید یکی از آنها را انتخاب کند . پس از انتخاب هر قبیله , مقدار زمینی که در دسترس قرار می گیرد یکسان است . همانطور که گفته شد هر قبیله دارای مزیت های خاص خود است به طور مثال قبیله Imagawa متخصص در آموزش جاسوسان است در حالی که قبیله Takeda دارای سواره نظامی نیرومندتر است .

 

تصاویری از محیط بازی

Total.War.Anthology.1.www.Download.ir

Total.War.Anthology.2.www.Download.ir

Total.War.Anthology.3.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

Windows XP / Me / 2000 / 98 / 98SE / 95
Processor: Pentium 2 266 MHz
DirectX 8.1
32 MB RAM
Free hard drive space: 3 GB
Video Card: PCI 16MB Directx 8.1
16-bits Sound Card

 

Medieval Total War
این نسخه از بازی که در سال 2002 منتشر شد , بر ساخت یک امپراطوری در سراسر قرون وسطی اروپا , آفریقا و خاورمیانه تمرکز دارد . اگر بتوانید از نیرو , سیاست , دین و زمان خود به خوبی استفاده کنید , می توانید جهان را فتح کرده و نام خود را بر سر زبان ها بیندازید . این نسخه هم مانند نسخه قبل دارای دو بخش گیم پلی است که در آن به پلیر اجازه داده شده است تا ارتش خود را حرکت داده و وظایف مورد نظر را انجام دهد . بخش استراتژیک بازی دارای نقشه های مبارزاتی مختلف با بیش از 20 جناح مختلف است . جناح های مختلفی از بزرگترین شهرهای دنیا در این نسخه وجود دارد . امپراتوری روم شرقی ، فرانسه ، انگلستان ، امپراطوری روم مقدس و امپراطوری عثمانی تنها تعدادی از جناح های موجود در بازی هستند . علاوه بر مبارزات اصلی , جنگ های تاریخی در بازی قرار گرفته است و به پلیر اجازه می دهد تا کنترل کمپ های مبارزاتی را برعهده گرفته و در جنگ به طور مستقیم شرکت کند  که از جمله جنگ ها می توان به جنگ های صلیبی و جنگ های صد ساله اشاره کرد همچنین می توان در قالب یکی از فرماندهان هم ظاهر شد مانند ریچارد شیردل .

 

تصاویری از محیط بازی

Total.War.Anthology.4.www.Download.ir

Total.War.Anthology.5.www.Download.ir

Total.War.Anthology.6.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS : WinXP/ME
CPU: 850 MHz
Memory: 256 MB
Video Memory: 64 MB
DirectX: 9.0c

 

Rome Total War
سومین سری از مجموعه بازی های جنگ تمام عیار می باشد . بازی در زمان حکومت رومی ها و حوادث و اتفاقاتی که در زمان حکومت آنها اتفاق می افتد , روایت می شود . در این نسخه پلیر می تواند کنترل یکی از سه خانواده ی رومی Julii , Brutii و Scipii را در دست گیرد و کنترل اقوام دیگر نیز در خارج از بخش داستانی بازی امکان پذیر می باشد . هرکدام از این اقوام , ویژگی های متفاوت , اهداف اولیه و چند استان را تحت کنترل خود دارند . هدف بازی , فتح 50 روستا و به دست گرفتن تمامی آنها و به دست آوردن حمایت و پشتیبانی مردم است . بازی در اروپا , آفریقا و خاورمیانه رخ می دهد . هر شهر دارای ساختمان های خاص با معماری های متفاوت است . برای مقابله با دشمنان باید دیوارهای قلعه خود را به روزرسانی و بهبود بخشید و باید برای گسترش امپراطوری خود , ارتش خود را با استفاده از آموزش سربازان , گسترش داده و از آنها برای حمله و اشغال شهرستان ها بهره ببرید .

 

تصاویری از محیط بازی

Total.War.Anthology.7.www.Download.ir

Total.War.Anthology.8.www.Download.ir

Total.War.Anthology.9.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS : Windows 98SE/ME/2000/XP
CPU : Pentium III or Athlon equivalent
CPU Speed : 1 GHz
RAM : 256 MB
Video Card : 64 MB 100% DirectX(R) 9.0b compatible Video Card GeForce3+ / Radeon 8500
DirectX version : 9.0b

 

Medieval II Total War
همانند عناوین قبلی سری بازی های جنگ تمام عیار , این نسخه نیز شامل دو حالت جنگ های تاریخی و انتخابی است . جنگ های انتخابی را می توان در حالت چندنفره و در سناریوهای تعریف شده انجام داد و یا در حالت تاریخی می توان نبردهای شبیه سازی شده واقعی را مانند نبرد Arsuf یا نبرد Agincourt را تجربه کرد . نکته جالب در این نسخه تغییر آب و هوا با توجه به فصل است که باعث جذابیت هرچه بیشتر بازی می شود . در این نسخه نیز 21 جناح وجود دارد که از میان آنها تنها 17 جناح قابل انتخاب است . امپراطوری انگلستان ، فرانسه و اسپانیا , امپراطوری روم مقدس و همچنین جمهوری ونیز تنها بخشی از این جناح ها هستند . هر کدام از جناح ها , دارای علامت تجاری با فرهنگی خاص و منحصر به فرد هستند همچنین دارای نقاط ضعف و قوتی هستند که آنها را از یکدیگر متمایز کرده است .

 

تصاویری از محیط بازی

Total.War.Anthology.10.www.Download.ir

Total.War.Anthology.11.www.Download.ir

Total.War.Anthology.12.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS : Windows 2000/XP/Vista
Processor : 1.8 GHz Processor
RAM : 512 MB RAM
Video Memory : 128 MB
Hard Drive Space : 11 GB
DirectX Version : 9.0c

 

Empire Total War
بازی همانند نسخه های قبلی جنگ های اروپای قرن ۱۸ را روایت می کند . اصل بازی بر اکتشاف ، اقتصاد ، سیاست ، مذهب ، مستعمرات و در نهایت فتح کشورهای دیگر , متمرکز شده است . این بازی تمامی اتفاقاتی که در دوره زمانی ۱۷۰۰ تا پایان قرن ۱۸ اتفاق افتاده را روایت کرده و به پلیر این اجازه را می دهد تا بر کشورهای اروپایی ، خاورمیانه ، هند ، شمال امریکا و کارائیب حکمرانی کرده و تجارت دریایی سواحل آمریکای جنوبی ، خلیج گینه ، کانال موزامبیک و شرق هند را در دست بگیرد . نقشه بازی بسیار بزرگ و پهناور است  و این اجازه را به پلیر می دهد تا از دو استراتژی مختلف زمینی و دریایی بهره ببرد . مبارزات انتخابی که در جغرافیای سیاسی بازی رخ می دهد و به پلیر اجازه می دهد تا با لشگر کشی به مناطق مختلف جهان , هدایت دیپلماسی ، تجارت ، جاسوسی و سیاست های داخلی کشور خود را کنترل کرده و نیازهای مردم را برطرف کند . مبارزات ویژه هم آن دسته جنگ های تاریخی مانند نبردهای Fontenoy , Rossbach , Brandywine Creek و Lagos هستند که این اجازه را به پلیر می دهد تا بار دیگر تاریخ را رقم زند .

 

تصاویری از محیط بازی

Total.War.Anthology.13.www.Download.ir

Total.War.Anthology.14.www.Download.ir

Total.War.Anthology.15.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP Service Pack 2 or Windows Vista
Processor: 2.4 GHz Intel® Pentium or greater or AMD Athlon equivalent CPU
Memory: 1 GB RAM (XP) 2 GB RAM Vista
Graphics: 100% DirectX 9.0c compatible hardware accelerated video card with shader version 2.0 support, 256 MB video memory
Display: Minimum screen resolution of 1280 x 1024 pixels
Sound: Directx9.0c compatible sound card
Hard Drive: 15 GB free hard disk space formatted as NTFS
Peripherals: Windows compatible mouse and keyboard

 

Napoleon Total War
همانطور که از اسم بازی نیز مشخص است , این نسخه جنگ های ناپلئون را به تصویر می کشد . در این بازی ناپلئون به عنوان یک جوان که به دنبال شهرت است وارد صحنه سیاست و جنگ می شود . برای ارتش جمهوری فرانسه می جنگد و سعی دارد تا شرق ایتالیا را به قلمرو فرانسه اضافه کرده و به عنوان رقیب اصلی اتریش شناخته شود . در این نسخه علاوه بر مبازرات مختلف , باید با شکست دادن برخی کشورها آنها را تحت استعمار خود قرار دهید . در برخی مراحل ممکن است شکست بخورید ولی هرگز تسلیم نشدوید و با تمرکز و انتخاب استراتژی مناسب , سعی کنید تاریخ را به نام خود رفم زنید .

 

تصاویری از محیط بازی

Total.War.Anthology.16.www.Download.ir

Total.War.Anthology.17.www.Download.ir

Total.War.Anthology.18.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS : Microsoft Windows Vista/XP/Windows 7
CPU Speed : 2.3 GHz CPU with SSE2
RAM : 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM Vista/Windows 7
Video Card : 256 MB DirectX 9.0c shader model 2b compatible GPU
DirectX version : DirectX 9.0c
Free Disk Space : 15 GB free space

 

Total War Shogun 2
داستان شوگان ۲ در فئودال ژاپن و در قرن ۱۶ درست بعد از حوادث جنگ  Ōnin در Ashikaga Shogunate به وقوع می پیوندد . کشور به قبیله های مختلفی با رهبران مخصوص به خود تقسیم شده است که هدف اصلی آنها , نابودی سایر خانواده‌ ها و تصرف پایتخت ژاپن یعنی kyoto است . بازیکنان در این بازی کنترل یکی از رهبران قبیله را در برعهده گرفته و با این ذهنیت که باید تمام قبایل را تحت سلطه خود درآورد , وارد بازی می شود . در این نسخه از بازی پلیر در مجموع کنترل ۸ ناحیه را در دست دارد که هرکدام دارای استراتژی های مخصوص به خود هستند . در این نسخه باید بر توسعه شهرک سازی ، تولید نظامی ، رشد اقتصادی و پیشرفت فن آوری , نظارت کافی داشته باشید . جنگجوهایی که آماده کرده اید را باید به مناطق اطراف کمپین خود فرستاده و با نیروهای دشمنی که قصد حمله به شما را دارند , درگیر شوید به علاوه بازی این اجازه را به شما می دهد تا مسائل خود را نیز از راه های دیپلماسی و گفنگو نیز حل کنید . نینجاها را فراموش نکنید زیرا یکی از مهمترین نیروهای شما به شما می آیند و باید به خوبی تربیت و آموزش ببینند تا در ماموریت های جاسوسی و ترور افراد مختلف , موفق عمل کنند .

 

تصاویری از محیط بازی

Total.War.Anthology.19.www.Download.ir

Total.War.Anthology.20.www.Download.ir

Total.War.Anthology.21.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS : Windows 7 / Vista / XP
CPU : 2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor , or AMD equivalent with SSE2
RAM : 1GB RAM (XP), 2GB RAM Vista / Windows7
VGA : 256 MB DirectX 9.0c compatible graphics card shader model 3
DX : DirectX 9.0c
HDD : 20GB free hard disk space

 

Total War Rome II
این نسخه , آخرین بازی از سری بازی های جنگ تمام عیار است که در سال 2013 به بازار عرضه گردید . بازی در جمهوری رم روایت می شود . در طول داستان با انتخاب ژولیوس سزار توسط پلیر ، جمهوری رم رفته رفته تبدیل به امپراطوری رم خواهد شد . در کنار کشور رم ، کشورها و قوم های دیگری مثل اشکانیان در ایران ، سوبیان در آلمان ، قوم گل ها در فرانسه ، اعراب در مصر و یونانیان در مقدونیه در بازی وجود دارند . به گفته سازندگان ، حوادث و جنگ ها در جزایر ، دریاها ، خشکی ، سواحل به وقوع می پیوندد . سبک های مبارزه در بین سربازان تنوع زیادی پیدا کرده به طوری که هر قبیله و قوم دارای یک تاکتیک جنگی مخصوص به خود است . نحوه لشکرکشی در پیروزی سهم مهمی دارد ، می توانید به آرامی از یک منطقه گذر کنید بدون آن که صدمه ای ببینید و یا در هنگام لشکرکشی با کمین دشمن درگیر شده و تمام سربازان را نابود کنید . در این نسخه تاکتیک محاصره نیز پیشرفت زیادی داشته و می توان بدون زحمت شهر یا لشکرهای گوناگون را ابتدا محاصره و سپس نابود کرد .

 

تصاویری از محیط بازی

Total.War.Anthology.22.www.Download.ir

Total.War.Anthology.23.www.Download.ir

Total.War.Anthology.24.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS : Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
CPU : 2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor
RAM : 1GB RAM (XP), 2GB RAM (Vista / Windows 7 or 8) GB RAM
Video Card : 512 MB Direct 9.0c compatible card (shader model 3)
Free Disk Space : 30 GB

 

دانلود مجموعه بازی کامپیوتر Total War جنگ تمام عیار با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت اصلی بازی : Total War

لینک دانلود

کلمات کلیدی
258 replies
 1. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . بله همون سه پارته در مورد سوال دوم اطلاعی ندارم با شماره فروشگاه در تماس باشید

 2. mohammad
  mohammad says:

  ba salam va tashakor az site khoobetoon mikhastam rome total war 1 download konm hamin ke 3 ta rome total war part1 nveshta ro bayad down konm mikhastam motmaen besham ,baad mikhastam bbinm kharid posti bara rome toal war 2 darin filesh ziyade nemishe down konm

 3. Nima
  Nima says:

  سلام
  دوست عزیز دانلود کردم و تست کردم فایل ISO هست ، مشکل از طرف خودتونه !
  نرم افزار virtual Clone Drive رو نصب کنید و پس از اون در DVD اول فایل رو OPEN WITH کنید و نرم افزار virtual Clone Drive رو انتخاب کنید ، همین کار رو برای DVD 2 هم انجام بدید !
  موفق باشید .
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 4. محسن
  محسن says:

  Medieval 2 رو دانلود کردم , نوع فایل به جای اینکه iso باشه OB هست!! O_o
  اینو چیکارش کنم ؟!
  OB دیگه چیه!!

 5. همراه
  همراه says:

  سلام.من وقتی فایل دانلود شدهtotal war میخوام اکستراکت کنم نمیشه پسورد میخواد.لطفا پسوردشو بفرمایید .ممنون میشم

 6. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, کرک بازی وجود دارد شاید آنتی ویروس شما آن را پاک کرده است
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 7. amish
  amish says:

  کرک مدیوال 1 نیست تو فایلی ک دانلود کردم لطفا برام بفرستین کرکشو

 8. امیر محمد
  امیر محمد says:

  سلام تویی بازی Medieval II Total War رمز سی دی کی میخواد باید چی بزنم ؟؟ خواهشا کمک کنید

 9. علیرضا
  علیرضا says:

  سلام
  تروخدا کرک روم 2نسخه emperor editionرو به ایمیلم ارسال کنید لطفا

 10. Nima
  Nima says:

  سلام
  متوجه نمیشم ، مشکلتون چیه ؟

 11. arian
  arian says:

  کرک جداگانه واسه توتال وار 2 میزارین.من دانلود کردم ولی کرک رو بیدا نمیکنم

 12. صدرا
  صدرا says:

  سلام وقت بخیر

  اقا من چن ماه پیش خدمتتون عرض کردم که بازی medieval totalwar 1 کرک نداره
  یه دوست دیگه هم بارها این مشکلو مطرح کرده

  شما هم به من هم به اون دوستمون فرمودین فایلی به نام فلان توی روت iso هست در حالی که هم مت هم اون دوست عزیز اینو کپی کردیم و فرقی نکرده و باز هم پیغام cd میده

  عاقا عاجزانه خواهشمندم این فایل رو گیر بیارین و به ایمیل من و اون دوست عزیز بفرستین

  بخدا سالهاست دنبال این بازی ام و فقط اینجا گیرش اوردم هر چقدر هم هزینه کرک سالمش بشه تقدیم میکنم فقط محض رضای خدا اینو تهیه کنید کرکشو

  من تمام نسخه های توتال وار رو ارشیو کردم با تمام دی ال سی هاش

  فقط همین لامصبو ندارم
  اقا به این شبهای محرم قسم میدم پیگیری کنید
  هزینه اش رو هم پیشکش میکنم

  ممنون از سایت خارق العادتون

 13. تایلور
  تایلور says:

  سلام
  لطفا نسخه prophet از سری total war medieval 2 را بزارید
  این بهترین نسخه شو تو سایتتون ندارید
  برای سایت عالیتون جاش خالیه
  حتمن برا دانلود بزارید
  ممنون

 14. amir
  amir says:

  اقا من دی ال سی بربر و اسکندر مقدونی رو دان کردم خواهش میکنم بگید چیکار کنم تا این دو دی ال سی فعال شه

 15. مصطفی
  مصطفی says:

  سلام بازی third age totall war سی دی بازیش هست یا نه

 16. AmirAli007
  AmirAli007 says:

  با تشکر از شما و سایت خوبتون لطفا جوابمو زود بدید مرسیییییی 🙂

 17. AmirAli007
  AmirAli007 says:

  سلام…. من هروقت پیام دادم فدا پس فردا جواب دادین واقعا از اینکه انقدر فعال و پیگیرین ممنونم ولی این خیلی برام مهمه لطفا هرکی دید زود جواب بده خیلی ممنون میشم…. ببینید سوالم اینه که این نسخه کامل هست؟؟ مثال میزنم براتون من بازی فار کرای 3 فقط و فقط پی سی دانلود نسخه اورجینال و 12 گیگ رو داشت دانلود کردم بقیه همه بلک باکس بود که 3 گیگ بود و ریلودد ها هم همه 9 یا 10 گیگ بود و دیگه نسخه 12 گیگ رو پیدا نکردم که نسخه اورجینال هم بود…. میخوام بدونم این توتال وار ها نسخشون اورجینال و کامله؟؟ منظورم اینه توتال وار حجمش بلفرض 10 گیگ باشه اینجا 2 گیگ هست یعنی اورجینال نیست… برا همین دارم میپرسم اینا همشون نسخه های اورجینال و کامل هست؟؟ درضمن برای کمک به شما باید بگم توتال وار وارهمر هم یکی از این مجموعه هاست WarHammer یعنی چکش جنگ نسخه جدید بازی های توتال وار هست که خیلی طرفدار داره رو کامپیوتر من نمکشه و دانلودش نمیکنم فقط برای اینکه بدونید گفتم… با خودم گفتم شاید بخوایین اینم بزارین همین….. فقط ترو خدا کامنتمو زود جواب بدیدجوابتونم درست باشه خیلییییی ممنون میشم 🙂

 18. حسین
  حسین says:

  سلام
  بازی مدیوال 2 رو دانلود کردم فایل کرک نداره میشه جدا فایل کرک و برای دانلود بزارین

 19. حمید
  حمید says:

  سلام
  من بازی توتال وارempire رو می خوام نصب کنم اما این ارور رو میده:
  steam.exe(main exception): unable to load library steam.dll
  حالا چی کار باید بکنم؟

 20. آرش
  آرش says:

  موقع نصب ناپلئون پرداکت کد میخواد چیکار کنیم ؟

 21. پارسا
  پارسا says:

  آقا من medieval total war 2 رو نصب کردم به جاش بازی age of empier3 میاد |:

 22. Saeed Safaee
  Saeed Safaee says:

  بررسی میکنیم در صورت امکان قرار میدهیم
  ما را در تلگرام دنبال کنید

 23. Arash
  Arash says:

  ببخشید می تونید برای Medieval 2 : total war , kingdoms expansion pack رو هم قرار بدین؟؟؟

 24. Nima
  Nima says:

  سلام
  حذف نکردیم دوست عزیز ، مشکلتون چیه ؟

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 25. علی
  علی says:

  مثلا یعنی چی من هرچی فرستادم حذف کردید

 26. shahin
  shahin says:

  ba slm va khaste nabashid
  mikhastam bebinam total war gesmate medival2 tarjomeye darinus hast ya na

 27. سجاد
  سجاد says:

  سلام من هرچی میزنم از حالت rarدربیارم نمیش میزنه رانگ پسورد

 28. Zak
  Zak says:

  واقعا ممنونم از اینکه این مجموعه رو تمام و کمال اینجا قرار دادید.واقعا هیچ سایتی انقدر جامع نبوده حداقل در مورد این مجموعه
  فقط یه نکته رو بگم که سیستم های مورد نیاز بازی رو بعضی هاشو کمتر ازونی که نیازه زدید.مثلا rome 2 حداقل رمش 2 هست و شما زدید1
  و اگر توضیحات dlc هاروهم مینوشتید دیگه چیزی باقی نمیموند،،به هرحال ممنون از زخمتتون.

 29. عرفان
  عرفان says:

  ببخشید در بازیMedieval II Total War وقتی فایل setup.exe را باز میکنم در ادامه از من CD key می خواد من چی کار کنم
  مثل اینکه باید یه چیزی بنویسم اون چیه
  ممنون

 30. amir
  amir says:

  سلام ببخشید سریال نامبرش چیه ؟ من Cd شو دارم سریال نامبر لازم دارم
  ممنون و خسته نباشید

 31. م
  م says:

  با سلام خسته نباشید چگونه Rome Total War نصب کنم میشه راهنمایی کنید

 32. ابوالفضل
  ابوالفضل says:

  من میدیوال 2 رو دانلود کردم ولی پوشه ی کرک نداره

 33. محمد
  محمد says:

  با سلام . آیا tota war attila دارای کرک میباشد ؟یا اینکه باید تا عرضه کرک منتظر ماند

 34. @#
  @# says:

  توتال وار مدیوال رو میخام نصب کنم ازمCD Key میخاد
  چی بنویسم واسش؟
  ممنون میشم جواب قطعی بدین

 35. amir
  amir says:

  سلام لطفا برای medieval 2 نسخه kingdoms رو قرار میدید باتشکر

 36. Babak
  Babak says:

  با تشكر از پاسخ با چه برنامه اي ميتوانم فايل را repair كنم

 37. Babak
  Babak says:

  Man total war2 reloaed ro download kardam vali har chi www.download.ir ro mizanam to extract error mide chikar bayad bokonam?

 38. Nima
  Nima says:

  سلام
  دوست عزیز راه حل دیگه ای نداره ، تو اینترنت می گردم اگر به چیزی برخوردم اطلاع می دم !

 39. @#
  @# says:

  داداش همه نسخه هایc++ رو دانلود کردم اما نشد.یه راحل درست بده داداش.مرسی

 40. علیرضا
  علیرضا says:

  اینکارو انجام دادم اما باز هم مشکل برقراره

 41. @#
  @# says:

  سلام
  من میخام نسخه بربریان رو بازی کنم ارورinistallshild wizardرو میده
  C++هم نصب کردم اما بازم نشد
  اگ میشه کمکم کنید

 42. علیرضا
  علیرضا says:

  سلام و خسته نباشید
  مرسی بابت این بازی های عالی
  نصب بازیmedival total war 2 کامل انجام میشه اما برای اجرا نیاز به dvd بازی هست . چطوری بازی رو اجرا کنم ؟

 43. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, در انتهای صفحه در نوار سبز رنگی بنام لینک های دانلود قرار دارد

 44. sb
  sb says:

  الان دیدمشون.خیلی ممنون بابت گذاشتن این سری بازی.

 45. sajad
  sajad says:

  سلام خسته نباشید
  انجام دادم اما تغییری نکرد باز همون eror رو داد

 46. Nima
  Nima says:

  روی آیکن بازی رایت کلیک کنید و از اونجا وارد پروپرتیس بشید .

  راهنمای نصب رو بخونید .

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 47. sajad
  sajad says:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید بازی rome: total war 2 همون اول بازی که صفحه بازی میاد بالا eror میده میزنه rome : total war has stopped بعد یه load میکنه صفحه می پره
  باید چیکار کنم
  ممنون میشم کمکم کنید

 48. amirali
  amirali says:

  سلام من پک بربریان و الکساندر رو برای rome 1 دانلود کردم ولی وقتی میخواد بریزه اینو میگه THIS INSTALTION PROGRAM WILL NOW TERMINATE

 49. sajad
  sajad says:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید بازی shogun: total war 2 همون اول بازی که صفحه بازی میاد بالا eror میده میزنه shogun : total war has stopped بعد یه load میکنه صفحه می پره
  باید چیکار کنم
  ممنون میشم کمکم کنید

 50. سينا
  سينا says:

  run as admin رو زدم تغييري نكرد كامتبيليتي رو چجوري بايد تغيير بدم؟
  در ضمن تو فايل دانلود شده فولدري به اسم كرك هم وجود نداشت.
  درضمن ببخشيذ راهنما نصب روم توتال وار 2 رو كه به صورت پارت دانلود ميشه رو هم لطفا توضيح بذين ممنون

 51. Nima
  Nima says:

  سلام
  Run as admin کنید اگر حل نشد ، کامپتیبلیتی رو تغییر بدید .

 52. سينا
  سينا says:

  با سلام و ضمن تشكر از سايت خوبتون
  من بازي مديويال 1 رو دانلود كردم بعد از اكستركت كردن و رفتن تو فايل ايزو و ستاپ رو اجرا كردن بازي رو نصب كردم و اون آيكون مديوال رو تو محل نصب پيست كردم (كرك رو نصب كردم) وقتي بازي اجرا ميشه تو اون مرحله اي كه معرفي نامه بازي است كه نام سگا رو نوشته بازي خارج ميشه و ارور ميده (a problem caused the program to stop working correctly. windows will close the program and notify you if a solution is available) عنوان ارور همmedival_tw has stop working هست گيم اسپا رو هم نصب كردم ولي تغييري نكرد در ضمن وينوزم هم 8 64 بيتي هست net.framework هم ورژن 4.6.1 هست ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

 53. سورنا
  سورنا says:

  فقط گذاشتین بی زحمت نسخه gold edition رو هم بگذارید

 54. Nima
  Nima says:

  سلام
  بررسی می کنیم درصورت امکان قرار خواهیم داد .

 55. سورنا
  سورنا says:

  با سلام لطفا نسخه Medieval II Total War KINGDOMS EXPANSION PACK رو هم بزارید

 56. ali
  ali says:

  سلام اقا من هر سه تا پارت روم 1 رو دانلود کردم ولی هر سه تا پارت فتیل هاشون یکیه الان من کدومشو اکسترکت کنم؟؟؟

 57. فرشته
  فرشته says:

  من میخوام فایل توتال وار رو از زیپ خارج بکنم پسورد میخواد

 58. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . متاسفانه فعلا در فروشگاه بازی ارائه نمی شود

 59. حسین
  حسین says:

  سلام.دانلود این بازی خیلی طول میکشه.خرید آنلاین ندارید؟؟

 60. Nima
  Nima says:

  سلام
  دوست عزیز لطفا سوال هاتون رو یک بار بپرسید .
  اطلاع ندارم .

 61. محمد
  محمد says:

  راستی میگم اینا قشنگه ولی age بزنید با زی های قشنگی هستن شما هم دانلودشو بزار لطفا

 62. محمد
  محمد says:

  راستی اگه نمیدونستین کدومشون از بقیه قشنگ تره

 63. محمد
  محمد says:

  سلام واقعا خسته نباشید . میخواستم بدونم کدومشون توش ظهور اسلامو داره و یا باید کشورای اوروپا رو انتخاب کنیم فقط اینو از دوستم شنیدم
  ببینم اینی که میگی این مشخصاتی که من دادمو داره و کلا از کجا پیدا کردی

 64. محمد
  محمد says:

  سلام واقعا خسته نباشید . میخواستم بدونم کدومشون توش ظهور اسلامو داره و یا باید کشورای اوروپا رو انتخاب کنیم فقط اینو از دوستم شنیدم

 65. scorpion
  scorpion says:

  سلام خسته نباشید! ضمن تشکر از سایت فوق العاده تون میخواستم بدونم ATTILA بدون مشکل اجرا میشه یا نه؟
  درمجموع کارتون حرف نداره! خدا قوت

 66. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  توی فایل های iso دنبال پوشه crack باشید

 67. صدرا
  صدرا says:

  با سلام و تشکر از سایت عالیتون

  دوست عزیز

  من بازی medieval totalwar gold edition رو نصب کردم ولی متاسفانه موقع اجرای بازی پیغام کرک مییده

  و بدبختانه کرک داخل بازی موجود نیست

  میشه کرک بازی رو قرار بدید

  من خیلی دنبال این بازی بودم چون خیلی قدیمیه و هیچ جا پیدا نمیشه

  ممنون میشم اگه کرکش رو قرار بدید

 68. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . بررسی می کنیم در صورت امکان قرار می دیم

 69. h.a.
  h.a. says:

  سلام یه دزخواستی داشتم
  لطفن دو نسخه گولد و کینگدومز medieval 2 total wars رو هم بزارید اونا کاملترن
  ممنون

 70. soroush
  soroush says:

  سلام توتال وار 2 رو نصب کردم ولی تو اجرا این پیامو میده کمک کنید please insert the correct CD-ROM

 71. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  به سایت dll-files.com بروید و فایل مورد نظر را دانلود و در محل مشخص Paste کنید

 72. مهیار
  مهیار says:

  با سلام بابت پاسخگویی هاتون ممنونم.اقا الان من امپیر رو نصب کردم این ارور رو میدهthe program can’t start because tbb.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problem

 73. Mahdi
  Mahdi says:

  حتما Net Framework 4.5 به بالا را نصب کنید و بازی را به صورت Run As Administor اجرا کنید

 74. Mahdi
  Mahdi says:

  در Up.download.ir آپلود کنید و سپس لینک را اینجا قرار دهید

 75. مهیار
  مهیار says:

  میفرستم به ایمیل سایت از این جا نمیشه که

 76. Ali
  Ali says:

  نسخه اصلی نصب هستش شاید پیداش نمیکنه چکار کنم

 77. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . خیلی عالی می شه اگر پرینت اسکرین قرار دهید

 78. مهیار
  مهیار says:

  سلام ببخشید من امپیر رو دانلود کردم میرم تو بازی ارور میده میاد بیرون(دیدی تو ویندوز 7کامپیوتر یه چیزی رو نمی تونه بالا یه ارور میده ، یه همچین اروری میده)تو مدیوال 1هم همچین مشکلی دارم

 79. Ali
  Ali says:

  با سلام من وقتی می خواهم rome total war invasion barbarian رو نصب کنم این ارور رو میدهد
  no prior installation of rome total war was found this installation program will now terminate

 80. محسن
  محسن says:

  درود
  اگر امکان دارد لیست توضیحات این مجموعه را با DLCها و قسمت ها و ورژن های بعدی آپدیت کنید
  سپاس فراوان

 81. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام راهنمای نصب را مطالعه کنید

 82. hosein
  hosein says:

  سلام من بازی medieval 2 رو دانلود کردم میخوام نصب کنم cd key میخواد لطفا راهنمایی کنید چی ت. cd key بنویسم.

 83. علی
  علی says:

  salam
  man medival 2 ro download kardam
  password file zip chie? chon (download.ir) ro ghabool nemikone
  mamnoon

 84. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  زبان های اضافی و مولتی پلیر حذف شده

 85. ءMahdi
  ءMahdi says:

  ببخشید فرق نسخه کم حجم بازی روم 2 چه فرقی با خودش دارد

 86. ءMahdi
  ءMahdi says:

  من الان در حال دانلود بازی مدیوال 2 هستم دانلود منیجر من میگه که قابلیت ادامه ندارد
  اینو مینویسه [resume not suprroted]

 87. ءMahdi
  ءMahdi says:

  سلام نمیشه فقط یکی از بازی هارو سفارش داد؟

 88. مهدی
  مهدی says:

  ببخشید سیستم من اینه به نظرتون نصب کنم میتونه بکشه یا نه بهتره نصب نکنم
  رم ۶ گیگ
  سی پی یو Intel Core i5 ۲.۶ گیگاهرتز
  ویندوز ۸.۱
  گرافیک هم ۲ گیگ nvidia geforce gt 740m
  نصب کنم یا نه

 89. Mahdi
  Mahdi says:

  اگه به صورت کپی کردن باشه که در محل نصب کپی می کنید اگر دارای Setup باشه محل نصب را محل بازی قرار می دید

 90. فرامرز
  فرامرز says:

  سلام
  چطوری دی ال سی های Barbarian Invasion و Alexander رو روی نسخه room total war خودم نصب کنم

 91. علی
  علی says:

  نسخه ناپلئون توتال وار رو میگم. من قبلا ام خیلی بازیا با ایمیج و daemoon tools نصب کردم ولی این شبیه اونا نیست. میشه یه نگاهی به فایل هایی که آپلود کردین بندازین بعدش بگین که من باید چیکار کنم ؟ چطوری باید نصب کنم این 16 گیگ رو که دانلود کردم ؟

 92. علی
  علی says:

  سلام مجدد. یه فایل setup هست که موقعی که میخوام نصب کنم میگه باید steam installer داشته باشی. اونم نصب میکنم product key میخواد. چیکار کنم. ممنون از پاسخ گویی

 93. علی
  علی says:

  سلام. ببخشید . من اصلا فایل ISO ندارم. من ناپلئون توتال وار رو دانلود کردم. اکسترکت ام کردم. اما الان هیچ فایلی با پسوند ISO نیست که مونت کنم. ممنون میشم اگه جواب بدین

 94. Nima
  Nima says:

  دیسک رو کپی کنید داخل هارد اگر کپی شد از هارد نصب کنید ، اگر بعد از انجام این کار به مشکل برخوردید در ساعات اداری با شمار تلفن 021 – 88544768 تماس حاصل فرمایید .

 95. Nima
  Nima says:

  سلام
  از روی دیسک نصب می کنیم یا دانلود کردیدش ؟

 96. sajad
  sajad says:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید وسط نصب بازی rome total war این error می دهد
  error 1309 , error reading from file : k:\setup\dATA\DATA\EDITOR\BRUSH-01.tga. verify that the file exists and that you can access it
  باید چیکار کنم ممنون می شم راهنمایی کنید

 97. sajad
  sajad says:

  سلام خسته نباشید
  بازی medieval 2 می خوام نصب کنم cd key می خواد باید چیکار کنم ؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

 98. bahyar
  bahyar says:

  دمتون گرم . محتویات پوشه همون لحظه باز نمیشه یا یعنی نشون نمیده چیزی رو.شاید مشکل از سیستمم بود.ولی ب هر حال ازتون ممنونم بالاخره تونستم نصبش کنم. دسته همتون درد نکنه.

 99. Mahdi
  Mahdi says:

  می شه یک پرینت اسکرین از پوشه نصب قرار دهید؟

 100. bahyar
  bahyar says:

  ب سختی بالاخره دانلود شد و کامل نصب شد. اما متاسفانه نمیتونم محتویات پوشه کرک رو پیدا کنم یعنی کلا وجود نداره.میشه کمکم کنید؟؟؟؟

 101. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . تمامی فایل ها قابلیت Resume دارند این مشکلی که شما می گید تا حالا مشاهده نکردم ولی در صورت امکان از آخرین نسخه دانلود منیجر استفاده کنید

 102. bahyar
  bahyar says:

  سلام و عرض خسته نباشید /من درحال دانلود medievalII هستم اما هروقت که دانلود رو ادامه میدم از حجمی که دانلود کرده بودم کمتر میشه.یعنی مثلا اگه روی 50٪ دانلودو متوقف کرده باشم دوباره بخوام شروعش کنم میشه 30٪‌مشکل از کجاست دوستان؟ از اینترنت دانلود منیجر استفاده میکنم.

 103. amir.m
  amir.m says:

  لطفا لینک های بازی روم یک رو چک کنید خواهش میکنم

 104. 4664S
  4664S says:

  سلام . بررسی شد ، مشکلی نداره . لطفا مجددا سعی کنید

 105. hesam
  hesam says:

  سلام خسته نباشید
  لطفا لینکا رو چک کنید من نمییتونم دانلود کنم
  Medieval II Total War رو تا 85 درصد دانلود کردم که resume رو میزنم ارور timeout میده

 106. amir.m
  amir.m says:

  شوگان یک که به زور دانلود کردم موقع اوردن بازی این ارورو میدهplease insert the correctCD-ROM.select OK and restart aplication.

 107. amir
  amir says:

  Is it possible to put the patch” call of warhammer” which is done by Russian?

 108. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام نسخه ی CPY را دانلود کنید

 109. amir
  amir says:

  The crack file “reloaded” is not working.Could you say the right way of copying crack file?

 110. رضا
  رضا says:

  سلام من بازی medieval total wae 2رو دانلود کردم ولی کرک توش نبود اگه میشه کرک رو جداگانه قرار بدبد

 111. amin
  amin says:

  سلام. ممنون از سایت خوبتون.
  اگه امکانش هست نسخه kingdoms رو که خیلی وقته گفتین بررسی میشه، روی سایت قرار بدین.
  ممنون از توجهتون

 112. مهىار
  مهىار says:

  سلام من Medieval رو دانلود کردم بازى رو که اجرا مىکنم مىرم تو منو بعد مى خوام بازى کنم بازى اجرا نمى شه کرکش رو هم گزاشتم لطفا راهنماىى کنىد

 113. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, دوست عزیز این مطلبو در قسمت درخواستی ها مطرح کنید

 114. محمد
  محمد says:

  سلام من اين محصول رو خريداري كردم 36دى وى دى براى من ارسال شد ولي شما نوشتيد 38 دى وى دى

 115. ARYAN
  ARYAN says:

  با سلام الان چیکار کنم ! نسخه Medieval II: Total War: Kingdoms رو نگذاشتید که بهترین بازی توتال وار هستش که به سال 1450 میلادی بر می گردد زمانی که تازه قاره امریکا پیدا شده لطفا اگه میشه امشب بازی رو بزارید یا سایتی رو معرفی کنید همه سایت ها هر دو نسخه رو با هم گذاشتن نشخه گلد رو من فقط اون رو می خوام

 116. ARYAN
  ARYAN says:

  با سلام من بازی Medieval II رو دانلود کردم و با نرم افزار درایو مجازی نصب کردم نصب رو درست و بدون مشکل کامل کردم ولی وقتی روی ایکون بازی کلیک می کنم please insert the correct cd-ram select ok and restart application رو میده و بازی نمیاد مشکل چیه کامپیوتر رو ریست کردم و برای سخت افزار هم مشکلی نداشت ؟؟ کمک کنید

 117. محمد
  محمد says:

  سلام
  من این محصول رو سفارش دادم، ولی صفحه پرداخت نیومد، تماس میگیرید؟

 118. Mahdi
  Mahdi says:

  دوست عزیز به بخش Froum سایت برید و مطرح کنید دوستان بیشتری هستند که می تونند دقیق راهنمایی کنند شما را

 119. gamefoll
  gamefoll says:

  اقا من مدیوال 2 رو دانلود کردم اما کلا 6 تا فکشن توشه چیکار کنم بین اون همه حتی تو نقشه هم ن تیموریان هست ن ازتک اصن تو قسمت بازی جداگانه کلی تیم هست ک تو بازی نقشه ای نیست حتی نو نقشم فقط چنتا کشور هست یه کمکی کنین چطوری میشه درستش کرد

 120. parsa
  parsa says:

  سلام medieval 1 ولی موقع رفتن به منو بازی از بازی میاد بیرون راهنمایی کنید ممنون میشم ویندوز 8 هم هست

 121. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  خواهش
  کارت گرافیک رو آپدیت کنید

 122. nader
  nader says:

  سلام
  ممنون از سایتتون
  من بازی ناپلئونو دانلود کردم نصبم کردم اجراش که میکنم تو لگوی اول بازی گیر میکنه و جلو نمیره چیکار کنم؟؟؟

 123. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  بله در صورت سازگاری با نسخه های موجود در سایت حتما قرار می دهم

 124. عليرضا
  عليرضا says:

  سلام اقا قربون دستتون عالي بدون مشكل چيزي كه ميخواستم دانلود كردم راحتم دارم بازي ميكنم
  يه تشكر و خسته نباشيد بزرگ
  فقط يه درخواست كوچيك حالا كه بازيشو گذاشتين ميخواستم ازتون درخواست كنم پچ third age بازي medievall2 هم قرار بدين حالا نه تنها اين پچ بلكه بقييه پچ هارو هم ميگم

 125. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . دوست عزیز مشکل خود را در بخش Fourm مطرح کنید :
  http://forum.download.ir/forum/main-category/%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7

 126. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام بعد از اینکه کپی می کنید کرک را؟

 127. benyamin
  benyamin says:

  با سلام
  وقتی رو همون فایله Medieval_tw کلیک می کنم این اروره میده:this application has failed to start because bugslayerutil .DLL was not found.re-installing the application may fix this problem.
  میشه راهنمایی کنید مشکل چیه
  با تشکر

 128. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . آخه کرکش همونه که شما هم داشتی مشکل از ویندوزته

 129. benyamin
  benyamin says:

  با سلام.
  ولی این فایله پسوند exe نداره کپی هم که میکنم میخوام برم تو بازی دوباره اروور میده که سی دی تو درایو نیس اگه میشه کرکشو همین جا تو پیام ها یا زیر پست بازی بزارید شاید فایله فرق داشت
  با تشکر از این به پرسش ها پاسخ می دهید.

 130. Mahdi
  Mahdi says:

  بله دقیقا همین فایله کرکه ولی شما ویندوزت مشکل داره مثل اینکه

 131. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . کرک ش همونه که شما الان کپی کردید . اگه دیگه کار نکرده یه مشکلی با ویندوز شما داره

 132. benyamin
  benyamin says:

  سلام تو فایل ایزوش یه فایلیه به اسم Medieval_tw که عکسشم عکسه یه پرچم قرون وسطاس اونو گپی کردم.همه جا پوشه ایزوشو گشتم فقط همین فایل Medieval_tw توش بود البته فایلای دیگه ای هم مثه ستاپ اینا هم داشت

 133. benyamin
  benyamin says:

  با سلام فقط فایله Medieval_tw داشت که پسوندexe نداشت تو محل بازی کپیش کرذم ولی کار نکرد
  اگه امکانش هس کرکشو همین جا بزارید.با سپاس

 134. مهدی
  مهدی says:

  آقای عزیز این یک برنامه هست و چیزی نییست که قبلا پاک شده باشه یا نباشه .
  به هر حال این کارو کردم و چیز به خصوصی نبود و بازم می گم که اون فقط یک برنامه مدریت سیستم بود.
  ناراحت هستم چون بازی ناپلئوم بسیار جالب هست.
  لطفا خواهش می کنم راهنمایی بکنید.
  خواهش می کنم.
  حداقل یه فیلم آموزش نصب بگزارید براش . تو رو خدا.
  من فقط شما رو کمکی خودم می دونم و تنها شما می توانید کمکم کنید . استاد ما هستید فقط راهنمایی کنید یا یک فیلم از نصبش بزارید.
  خیییییییییییییییییییییلیییی ممنون می شم به خدا.

 135. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام همون تک فایلی هست که تنها تو روت پوشه هست اونو کپی کردید؟

 136. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام یه فایل اجرای ویندوزتون به اسم steam_api.dll پاک شده یا وجود نداره به سایت dll-files.com رفته و آن را دانلود کنید

 137. benyamin
  benyamin says:

  با سلام.سپاس از این که راهنمایی کردید
  ولی تو فایل iso فقط یه فایلی مثل همین فایل Medieval_tw.exe که گفتید هست ولی بدون پسوند.exe
  گپیش کردم ولی کار نکرد
  اگه میشه فایلشئ همین جا بزارید.با نهایت سپاس

 138. مهدی
  مهدی says:

  سلام و واقعا ممنونیم از سایت خوبتون .
  به مشکلی بر خورده ام.
  پس از دانلود بازی Napoleon Total War تمام مراحلی که در راهنمای نصب بود را انجام دادم.
  اما پس از اینکه نصب کردم وقتی می زنم تا بره تو بازی می نویسه:
  The program cant start because steam_api.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem
  خواهشمند هستیم راهنمایی کنید.
  با تشکر از زحمات شما.

 139. 4664S
  4664S says:

  سلام . فایل Medieval_tw.exe که در داخل روت فایل iso هست رو مانند کرک کپی کنید و سپس بازی را اجرا نمایید

 140. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . بررسی می کنیم خبرشو می دیم دوست عزیز

 141. benyamin
  benyamin says:

  با سلام
  بازی medieval 1:total war کرک نداره.چیکار باید کنیم؟لطفا توضیح دهید.

 142. benyamin
  benyamin says:

  با سلام.بازی medieval 1 کرک نداره
  چیگار باید کنیم؟لطفا توضیح دهید.

 143. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . اگه از فروشگاه با شما تماس گرفتند اون موقع درخواست لغو را بدید

 144. محمد
  محمد says:

  ببخشید من امپایر را سفارش دادم چگونه ازش مطلع شوم و کنسلش کنم چون مشخصات یه بخشش اشتباه شد.ممنون

 145. محمد
  محمد says:

  سلام من بازی مدیوال 1 رو دانلود کردم نصب هم کردم ولی میرم تو بازی موقع ورود به منوی بازی یهو از بازی میره بیرون و میگه
  the medival totalwar has stop working
  چیکار کنم؟تورو خدا کمکم کنین.

 146. محمد
  محمد says:

  سلام من بازی مدیوال 1 رو دانلود کردم نصبشم کردم ولی وسط بازی میره بیرون تو رو خدا بگید چیکار کنم

 147. Mahdi
  Mahdi says:

  کدوم قسمتو توضیح بدم . تا چه مرحله ای رفتید؟

 148. سام
  سام says:

  چرا انقدر حجمش کمه ؟ چیزی ازش کم شده ؟

 149. Kamyab
  Kamyab says:

  أيول سايت دانلود
  يعني از اين بهتر تو دنيا نيست همه توتال وارو يكجا واسه دانلود بليني
  ايول

 150. mahdi
  mahdi says:

  میشه خوب توضیح بدید چطور باید میدوال 2 رو کرک کنیم چون زمانی که پوشهی کرک رو میریزیم بازم ارور میده

 151. Mahdi
  Mahdi says:

  با شماره فروشگاه 02188544768 در تماس باشید و سفارش دهید

 152. saeid
  saeid says:

  سلام.شما میتونید بازی ناپلون و امپایروازطریق پست بفرستید برای خرید میخوام

 153. alireza tizhosh
  alireza tizhosh says:

  لطفا پارت های 1 گیگی بگذارید . خواهشاَ

 154. alireza tizhosh
  alireza tizhosh says:

  سلام من می خوام مدیوال توتال وار 2 رو دانلود کنم ولی حجمش زیاده . اگه میشه لینک کمکی 1 گیگ بزارین . ممنون

 155. mjahan
  mjahan says:

  سلام . من مدیوال ۲ رو دانلود کردم موقع نصب سریال میخواد… تو پوشه دانلودم نبود چه کنم؟ میشه جواب رو ایمیل کنید؟

 156. mjahan
  mjahan says:

  سلام . من مدیوال 2 رو دانلود کردم موقع نصب سریال میخواد… تو پوشه دانلودم نبود چه کنم؟ میشه جواب رو ایمیل کنید؟

 157. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  تست شد لینک مشکلی نداره

 158. kaki
  kaki says:

  سلام.اقا همه لینکا خرابه که.لطفا درستش کنین خیلی نیاز دارم بازی medivall ii total war.lkjzvl

 159. Mahdi
  Mahdi says:

  دوست عزیز یا همه فایل ها را به درستی دانلود نکردید یا رمز را اشتباه وارد می کنید

 160. masoud
  masoud says:

  سلام من بازی Napoleon Total War رو دانلود کردم ولی فایل از حالت فشرده خارج نمیشه یعنی erorمیده
  اگ میشه راهنمایی کنید ممنون

 161. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  بله حتما ولی بعضی از اکسپنشن ها کرک نشدن و یا اگر هم شدن با نسخه های اصلی بازی سازگار نیستن

 162. KurdishEmperor
  KurdishEmperor says:

  ای جانننننننننن ممنونننننننن
  خیلی منتظر یه جا واسه دانلود شوگان یک و مدیوال یک بودم!!

  فقط کاش medieval Viking Invasion رو هم میداشتین!
  اصلن کلن پچا و expansion هاشم میداشتین!

  Shogun2 fall of samurai هم ندارین! 🙁
  اگه بزارین عالی میشه.
  در هر صورت ممنونم دوستان خوب ما!

 163. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  کرک و باید در محل نصب بازی کپی کنید .

 164. sadan
  sadan says:

  سلام.من مدیوال و شوگان رو دانلود کردم بعد نصب هر دو وقتی می خوای بازی رو اجرا کنی میگه: please insert cd شوگان کرک داشت وقتی زدم کرکشو باز کرد ولی مدیوال کرک نداره کمک کنید.

 165. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  بازیرو باید کرک کنید .
  DLC داستان جدید به بازی اضافه میکنه .

 166. حمید
  حمید says:

  سلام بازی رو دانلود کردم خیلی خوب هم نصب شد اما میخایی بازش کنی که بازی کنی میگه سی دی رو درست قرار دهید
  اونوقت این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
  راستی dlc های بازی یعنی چی؟

 167. aswar
  aswar says:

  این بازی موقع نصب پسورد میخواد چی کار کنم؟؟؟

 168. پارسا
  پارسا says:

  آقا این بازی هایی که گذاشتید دوبله شدست ( فارسی هست ) یا نه؟

 169. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  بازیرو کرک کنید . به زاهنمای نصب بازی مراجعه کنید .

 170. haman
  haman says:

  سلام .من میدیوال2 رو دانلود کردم حالا میخوام نصبش کنم میگه
  enter your unique cd key
  یعنی باید چیکار کنم؟؟؟؟ ;(

 171. فومنی
  فومنی says:

  همیشه فکر میکردم تنها کسی که کل نسخ توتال وار رو داره توی ایران منم…نگو افراد دیگه ای هم دارند…D

  پیشنهاد میکنم شوگان و مدیوال یک رو دانلود نکنید چون چیزی ازش نمیفهمید یا اینکه منتظر بمونید آموزشش رو بنویسم…

 172. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  تست کردم مشکلی نداشت

 173. arman
  arman says:

  سلام بازی Medieval II Total War را دانلود کردم تا 59 درصد دانلود میشه بهد ارور میده از دانلود خارج میشه و دانلودنمیشه

 174. سپهر
  سپهر says:

  راست میگه منم خیلی دنبالشم.

 175. Mehdi
  Mehdi says:

  روی آیکون بازی در دستکتاپ کلیک راست کرده و open file را انتخاب کنید به محل نصب بازی می روید

 176. ضرغام
  ضرغام says:

  سلام.ناپلئون رو دانلود کردم نصبش مشکل داره کامل نصب میشه اما معلوم نیست فایل اجرائیش کجا میره که محتویات پوشه کرک رو توش کپی کنم حتما راهنمایی کنید ممنون میشم

 177. اشکان
  اشکان says:

  با سلام و تشکر از قرار دادن این مجموعه بازی.
  لطفا نسخه kingdoms بازی مدیوال را نیز قرار دهید.

 178. سلمان
  سلمان says:

  سلام
  واقعا این بهترین عیدی بود که تا حالا از وب سایت خوبتون گرفتم . واقعا که گل کاشتید .
  همیشه پاینده و موفق باشید.

 179. آری
  آری says:

  مرسی از گذاشتن کل این مجموعه، شاد باشید همیشه.

 180. Mr.Sep
  Mr.Sep says:

  بهترین عیدی عمرمو گرفتم ممنون!
  حالا دیگه کلکسیونم کامل شد!
  خسته نباشید!

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *