mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید. سرور مجازی ایران با پهنای باند بالا  , نمایندگی هاست سی پنل آلمان

دانلود نرم افزار Autodesk Vault مدیریت داده های CAD

نرم افزار Autodesk Vault برنامه مدیریت داده ای است که می تواند محصولات نرم افزار های دیگر شرکت Autodesk مانند Autodesk Inventor Series, Autodesk Inventor Professional, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, Autodesk Revit و Civil 3D را با یکدیگر ادغام و یا آنها را مدیریت کند . نرم افزار Autodesk Vault به تیم های طراحی این امکان را می دهد تا پیشرفت کاری خود را زیر نطر بگیرند و در محیط های نرم افزاری چندکاربره دچار تداخل نشوند . نرم افزار Autodesk Vault به تیم های طراحی اجازه می دهد تا با یکپارچه کردن اطلاعات محصول، بتوانند در مواقع لزوم از طراحی های پیشین خود دوباره استفاده کنند تا دیگر نیازی به طراحی دوباره قسمتی از محصول را نداشته باشند . کاربران نرم افزار Autodesk Vault می توانند هم داده های CAD (مثل فایل های Autodesk Inventor) و هم داده های غیر CAD (مانند فایل های Word و Excell) را ذخیره و جستجو کنند.

نرم افزار Autodesk Vault بدین گونه عمل می کند که تمام فعالیت هایی که بر روی یک فایل انجام می شود را ثبت می کند . تمامی فایل ها و متعلقاتشان بر روی سیستم مدیریت پایگاه داده SQL ذخیره میشوند و از طریق رابط کاربری نرم افزار Vault قابل جستجو و ردیابی هستند به علاوه ی اطلاعاتی از تمامی این فایل ها مانند History فایل، چگونیگی شکل گیری،تغییرات انجام شده بر روی آنها و کسانی که بر روی آنها تغییرات انجام داده اند با فرمت (Autodesk Design Web Format (DWF به صورت اتوماتیک منتشر می شود . هنگامی که یک کاربر تصمیم به ویرایش یک فایل می گیرد، فایل از لیست خارج می شود . پس از اتمام ویرایش هنگامی که کاربر ار نتیجه ی ویرایش راضی بود، نسخه جدید فایل در دسترس دیگر کاربران قرار می گیرد . نرم افزار Autodesk Vault به گونه ای ساخته شده است که به عنوان هسته استراتژی مدیریت داده محصولات Autodesk قرار می گیرد و بنابراین Add-In های زیادی برای نرم افزار های Autodesk دارد . در این مطلب 3 ورژن مختلف از این نرم افزار را در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید بر اساس نیاز های خود آنها را دریافت نمایید .

– نرم افزار (Autodesk Vault Workgroup 2015.1 (Client and Server

– نرم افزار (Autodesk Vault Professional 2015.1 (Client and Server

– نرم افزار Autodesk Vault Basic Client 2015

– نرم افزار Autodesk Vault Basic Server 2015

این نرم افزار ها در ماهیت یکسان هستند اما در دسترسی به ویژگی ها از یکدیگر متمایز هستند . نرم افزار Autodesk Vault Professional نسخه کاملا حرفه ای برنامه با تمامی امکانات می باشد . نرم افزار Autodesk Vault Workgroup نیمه حرفه ای و نرم افزار Autodesk Vault Basic مبتدی می باشد . طبیعتا نرم افزار های Autodesk Vault Workgroup و Autodesk Vault Basic امکانات کم تری نسبت به نسخه ی Professional دارند . برای مشاهده ی کامل مشخصات نرم افزار ها و مقایسه ی آنها با یکدیگر اینجا را کلیک کنید .

 

ویژگی های نرم افزار Autodesk Vault :

– قابلیت استاندارد سازی داده ها

– جستجوی سریع اطلاعات 

– قابلیت استفاده دوباره از داده ها در پروژه های جدید

– طراحی همزمان

– مدیریت داده به صورت خودکار

– امکان استفاده و ویرایش فایل های Microsoft Office

– مدیریت داده های غیر CAD

– امکان آمارگیری از اطلاعات و داده ها

– قابلیت چارت بندی داده ها

– و …

 

تصویری از محیط نرم افزار Autodesk Vault :

دانلود نرم افزار Autodesk Vault مدیریت داده های CAD

 

دانلود نرم افزار Autodesk Vault مدیریت داده های CAD با لینک مسنقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود